Aktoriaus Traci Lind nuotrauka

Traci Lind

1968-04-01 | 56m. | Avinas

Traci Lind (g. 1968 m. balandžio 1 d. Luisvilyje, Kentukyje) yra amerikiečių kino aktorė, žinoma kaip Alex Young filme „Fright Night II“ ir Missy McCloud filme „Mano vaikino nugara“. Ji taip pat vaidino filmuose „The Road to Wellville“ ir „The End of Violence“. Filme „Fright Night II“ ji buvo pavadinta Traci Lin. Ji pradėjo modeliuoti būdama 13 metų, kai ją atrado Elito vadovas Johnas Casablancas. Aprašymas aukščiau iš Vikipedijos straipsnio Traci Lind, licencijuotas pagal CC-BY-SA, visas bendradarbių sąrašas Vikipedijoje.

Geriausi aktoriaus(-ės) Traci Lind filmai

Kelias į Velvilį
The Road to Wellville
1994

Filmų Kanalai

TVfilmai.lt yra jūsų asmeninis TV filmų gidas, skirtas tiek kompiuteriui, tiek mobiliajam įrenginiui. Ši platforma suteikia tikslią ir nuolat atnaujinamą informaciją apie televizijoje rodomus filmus, leisdama jums lengvai rasti norimus filmų tvarkaraščius su aprašymais, nuotraukomis, aktoriais ir filmų reklaminiais klipais (treileriais).

TVfilmai.lt ne tik pristato populiariausių televizijų programas, tokias kaip TV3, LNK, LRT, BTV, TV3 Film ir kitas, bet ir pasiūlo platų pasirinkimą kitų kanalų. Tai tik maža dalis visos gausybės! Čia rasite įvairiausių žanrų pasirinkimus, pradedant nuo Veiksmo, Trilerių, Dramų, Romnatinių, Komedijų, Fantastinių, Siaubo, Kriminalinių, Animacinių, Tikrais Faktais, ir baigiant Šeimai skirtų filmų. IMDB reitingus ir filmų anonsus bei informaciją apie jų transliavimo laikus.

O svarbiausia – galimybė sukurti asmeninę TV filmų programą pagal savo skonį. Stebėti tik mėgstamų kanalų filmus, nesvarbu, ar tai filmas ar animacija vaikams. Tvfilmai.lt prisitaiko prie jūsų įpročių ir poreikių, leisdama jums mėgautis televizijos filmais be papildomų pastangų.

TVfilmai.lt yra čia, kad patogiai ir greitai atrastumėte geriausius TV filmus ir animaciją jau dabar! Apsilankykite ir patirkite patogumą!

© 2022 tvfilmai.lt