Aktoriaus Zitto Kazann nuotrauka

Zitto Kazann

1944-09-01 - 2021-02-05 | 76m. | Mergelė

Zitto Kazann gimė Buenos Airėse, Argentinoje, kur studijavo Otto Krause universitete. Nuo paauglystės jis žaidė profesionalų krepšinį nacionalinėje lygoje ir tuo pat metu vaidino teatro spektakliuose Buenos Airėse. Teatras netrukus tapo jo svarbiausia mūza ir jis persikėlė į Niujorką vykdyti savo pažado. Stipendijoje studijavęs Sanfordą Meisnerį „Neighborhood Playhouse“, be Utos Hagan ir Stella Adler, Zitto suprato, kad jo namai yra teatras. Šiuo metu jis lanko meistriškumo kursą pas Miltoną Katselą Los Andžele. Zitto kreditai apima Brodvėjus su Ingrid Bergman, kol filmas ir televizija jį atviliojo į Los Andželą, kur jis pasirodė kaip nuolatinis dviejose serijose. Tačiau jis niekada neprarado meilės teatrui ir pasirodė daugybėje pastatymų, kuriuose gavo du dramos-logo apdovanojimus, Los Andželo kritikų apdovanojimą ir skambią apžvalgą „L.A. Times“.

Geriausi aktoriaus(-ės) Zitto Kazann filmai

Nusikaltėliai
Criminal
2004

Filmų Kanalai

TVfilmai.lt yra jūsų asmeninis TV filmų gidas, skirtas tiek kompiuteriui, tiek mobiliajam įrenginiui. Ši platforma suteikia tikslią ir nuolat atnaujinamą informaciją apie televizijoje rodomus filmus, leisdama jums lengvai rasti norimus filmų tvarkaraščius su aprašymais, nuotraukomis, aktoriais ir filmų reklaminiais klipais (treileriais).

TVfilmai.lt ne tik pristato populiariausių televizijų programas, tokias kaip TV3, LNK, LRT, BTV, TV3 Film ir kitas, bet ir pasiūlo platų pasirinkimą kitų kanalų. Tai tik maža dalis visos gausybės! Čia rasite įvairiausių žanrų pasirinkimus, pradedant nuo Veiksmo, Trilerių, Dramų, Romnatinių, Komedijų, Fantastinių, Siaubo, Kriminalinių, Animacinių, Tikrais Faktais, ir baigiant Šeimai skirtų filmų. IMDB reitingus ir filmų anonsus bei informaciją apie jų transliavimo laikus.

O svarbiausia – galimybė sukurti asmeninę TV filmų programą pagal savo skonį. Stebėti tik mėgstamų kanalų filmus, nesvarbu, ar tai filmas ar animacija vaikams. Tvfilmai.lt prisitaiko prie jūsų įpročių ir poreikių, leisdama jums mėgautis televizijos filmais be papildomų pastangų.

TVfilmai.lt yra čia, kad patogiai ir greitai atrastumėte geriausius TV filmus ir animaciją jau dabar! Apsilankykite ir patirkite patogumą!

© 2022 tvfilmai.lt