Aktoriaus Chu Malave nuotrauka

Chu Malave

1950-08-04 | 73m. | Liūtas

Iš Vikipedijos, laisvosios enciklopedijos Edvinas Malave'as (g. 1950 m. rugpjūčio 4 d.) Niujorke, Niujorke, geriau žinomas kaip „Chu Chu Malave“ – buvęs profesionalus boksininkas ir aktorius. Malave'as aplenkė Eriką Estradą už „Ramono Santoso“ vaidmenį Barney Miller pilotiniame televizijos kanale ABC. Jis taip pat vaidino trumpalaikiame seriale „Chopper One“, skirtame NBC, ir suvaidino nedidelį vaidmenį seriale „Dog Day Afternoon“. Tada jis atliko vaidmenį filme „Mirtinas herojus“ su Donu Murray ir Jamesu Earlu Jonesu. Tada ABC nuskraidino Chu Chu atgal į Los Andželą, kad iš naujo nufilmuotų Barney Miller pilotą. 1975 m. jis persikėlė į Los Andželą ir liko ten visą likusį savo aktorės karjerą, vienerius metus dirbdamas Niujorke, atlikdamas pagrindinį vaidmenį NBC muilo seriale For Richer, for Poorer 1978 m. Jo aktoriaus karjerą sudaro daugiau nei 20 kviestinių vaidmenų. ir kartu su vaidmenimis televizijos epizoduose bei keliuose pilotuose. Jis buvo statistas 1981 m. filmo „S.O.B.“ laidotuvių scenoje. parašė ir režisavo Blake'as Edwardsas

Geriausi aktoriaus(-ės) Chu Malave filmai

Filmų Kanalai

TVfilmai.lt yra jūsų asmeninis TV filmų gidas, skirtas tiek kompiuteriui, tiek mobiliajam įrenginiui. Ši platforma suteikia tikslią ir nuolat atnaujinamą informaciją apie televizijoje rodomus filmus, leisdama jums lengvai rasti norimus filmų tvarkaraščius su aprašymais, nuotraukomis, aktoriais ir filmų reklaminiais klipais (treileriais).

TVfilmai.lt ne tik pristato populiariausių televizijų programas, tokias kaip TV3, LNK, LRT, BTV, TV3 Film ir kitas, bet ir pasiūlo platų pasirinkimą kitų kanalų. Tai tik maža dalis visos gausybės! Čia rasite įvairiausių žanrų pasirinkimus, pradedant nuo Veiksmo, Trilerių, Dramų, Romnatinių, Komedijų, Fantastinių, Siaubo, Kriminalinių, Animacinių, Tikrais Faktais, ir baigiant Šeimai skirtų filmų. IMDB reitingus ir filmų anonsus bei informaciją apie jų transliavimo laikus.

O svarbiausia – galimybė sukurti asmeninę TV filmų programą pagal savo skonį. Stebėti tik mėgstamų kanalų filmus, nesvarbu, ar tai filmas ar animacija vaikams. Tvfilmai.lt prisitaiko prie jūsų įpročių ir poreikių, leisdama jums mėgautis televizijos filmais be papildomų pastangų.

TVfilmai.lt yra čia, kad patogiai ir greitai atrastumėte geriausius TV filmus ir animaciją jau dabar! Apsilankykite ir patirkite patogumą!

© 2022 tvfilmai.lt