Aktoriaus Tom Georgeson nuotrauka

Tom Georgeson

1937-08-08 | 86m. | Liūtas

Liverpudlio aktorius Tomas Georgesonas geriausiai žinomas dėl vaidmenų keliose novatoriškose televizijos dramose, įskaitant „Tarp linijų“ ir „Boys from the Blackstuff“, „Scully“ ir „G.B.H. - paskutinius tris parašė Alanas Bleasdale'as. Kino gerbėjams jis bene geriausiai įsiminė dėl sukčio George'o Thomasono vaidmens (pjesė savo vardu) Johno Cleese'o ir Charleso Crichtono 1988 m. komedijoje „Žuvis, vadinama Vanda“.

Geriausi aktoriaus(-ės) Tom Georgeson filmai

Skandalo užrašai
N-14
IMDb 7.4
Skandalo užrašai
Notes on a scandal
2007

Filmų Kanalai

TVfilmai.lt yra jūsų asmeninis TV filmų gidas, skirtas tiek kompiuteriui, tiek mobiliajam įrenginiui. Ši platforma suteikia tikslią ir nuolat atnaujinamą informaciją apie televizijoje rodomus filmus, leisdama jums lengvai rasti norimus filmų tvarkaraščius su aprašymais, nuotraukomis, aktoriais ir filmų reklaminiais klipais (treileriais).

TVfilmai.lt ne tik pristato populiariausių televizijų programas, tokias kaip TV3, LNK, LRT, BTV, TV3 Film ir kitas, bet ir pasiūlo platų pasirinkimą kitų kanalų. Tai tik maža dalis visos gausybės! Čia rasite įvairiausių žanrų pasirinkimus, pradedant nuo Veiksmo, Trilerių, Dramų, Romnatinių, Komedijų, Fantastinių, Siaubo, Kriminalinių, Animacinių, Tikrais Faktais, ir baigiant Šeimai skirtų filmų. IMDB reitingus ir filmų anonsus bei informaciją apie jų transliavimo laikus.

O svarbiausia – galimybė sukurti asmeninę TV filmų programą pagal savo skonį. Stebėti tik mėgstamų kanalų filmus, nesvarbu, ar tai filmas ar animacija vaikams. Tvfilmai.lt prisitaiko prie jūsų įpročių ir poreikių, leisdama jums mėgautis televizijos filmais be papildomų pastangų.

TVfilmai.lt yra čia, kad patogiai ir greitai atrastumėte geriausius TV filmus ir animaciją jau dabar! Apsilankykite ir patirkite patogumą!

© 2022 tvfilmai.lt