Aktoriaus Adrienne Shelly nuotrauka

Adrienne Shelly

1966-06-24 - 2006-11-01 | 40m. | Vėžys

Iš Vikipedijos, laisvosios enciklopedijos Adrienne Shelly (1966 m. birželio 24 d. – 2006 m. lapkričio 1 d.), kartais vadinama Adrienne Shelley, buvo amerikiečių aktorė, režisierė ir scenarijaus autorė. Išgarsėjusi nepriklausomuose filmuose, tokiuose kaip 1989-ųjų „Neįtikėtina tiesa“ ir „1990-ųjų pasitikėjimas“, vėlesniais metais Shelly pradėjo rašyti ir režisuoti. Ji parašė, kartu vaidino ir režisavo 2007 m. filmą „Padavėja“, kuris pelnė penkis apdovanojimus, įskaitant Sarasotos kino festivalio žiuri prizą už naratyvų vaidybą ir žiūrovų bei vaidybinių filmų apdovanojimus Niuporto Bičo kino festivalyje. Aprašymas aukščiau iš Vikipedijos straipsnio Adrienne Shelly, licencijuota pagal CC-BY-SA, visas Vikipedijos bendradarbių sąrašas.

Geriausi aktoriaus(-ės) Adrienne Shelly filmai

Padavėja
N-7
IMDb 7
Padavėja
Waitress
2007

Filmų Kanalai

TVfilmai.lt yra jūsų asmeninis TV filmų gidas, skirtas tiek kompiuteriui, tiek mobiliajam įrenginiui. Ši platforma suteikia tikslią ir nuolat atnaujinamą informaciją apie televizijoje rodomus filmus, leisdama jums lengvai rasti norimus filmų tvarkaraščius su aprašymais, nuotraukomis, aktoriais ir filmų reklaminiais klipais (treileriais).

TVfilmai.lt ne tik pristato populiariausių televizijų programas, tokias kaip TV3, LNK, LRT, BTV, TV3 Film ir kitas, bet ir pasiūlo platų pasirinkimą kitų kanalų. Tai tik maža dalis visos gausybės! Čia rasite įvairiausių žanrų pasirinkimus, pradedant nuo Veiksmo, Trilerių, Dramų, Romnatinių, Komedijų, Fantastinių, Siaubo, Kriminalinių, Animacinių, Tikrais Faktais, ir baigiant Šeimai skirtų filmų. IMDB reitingus ir filmų anonsus bei informaciją apie jų transliavimo laikus.

O svarbiausia – galimybė sukurti asmeninę TV filmų programą pagal savo skonį. Stebėti tik mėgstamų kanalų filmus, nesvarbu, ar tai filmas ar animacija vaikams. Tvfilmai.lt prisitaiko prie jūsų įpročių ir poreikių, leisdama jums mėgautis televizijos filmais be papildomų pastangų.

TVfilmai.lt yra čia, kad patogiai ir greitai atrastumėte geriausius TV filmus ir animaciją jau dabar! Apsilankykite ir patirkite patogumą!

© 2022 tvfilmai.lt