Aktoriaus Liane Curtis nuotrauka

Liane Curtis

1965-07-11 | 59m. | Vėžys

Jacko Curtis ir Paulette Rubinstein dukra gimė 1965 m. liepos 11 d. Niujorke. Ji debiutavo „Sesame Street“ (1969 m.) pilote būdama 4 metų amžiaus. Liane išvyko į Licee Francais de New York. į Rudolfo Steinerio mokyklą. Ji mokėsi vaidybos pas Anthony Mannino ir Billą Aldersoną. Liane visą savo vaikystę dirbo užkulisiuose, dubliuodama keletą užsienio filmų į anglų kalbą. Liane buvo Metropolitain ir City Opera vaikų chorų narė. Liane debiutavo vaidybiniame filme 1983 m. Johno Sayleso filme Baby It's You (1983). SAG jai suteikė specialų leidimą dirbti suaugusiai, nors ji dar buvo nepilnametė. Šiuo metu Liane laimingai gyvena Los Andžele su vyru ir trimis vaikais. Ji parašė keletą dainų, kurias, kaip žinoma, retkarčiais groja kavinėse Los Andželo vakariniame krašte ir dirba televizijoje bei filmuose kuo dažniau. - IMDb mini biografija Autorius: Liane Curtis

Geriausi aktoriaus(-ės) Liane Curtis filmai

Kramtukai 2
Critters II: The Main Course
1988

Filmų Kanalai

TVfilmai.lt yra jūsų asmeninis TV filmų gidas, skirtas tiek kompiuteriui, tiek mobiliajam įrenginiui. Ši platforma suteikia tikslią ir nuolat atnaujinamą informaciją apie televizijoje rodomus filmus, leisdama jums lengvai rasti norimus filmų tvarkaraščius su aprašymais, nuotraukomis, aktoriais ir filmų reklaminiais klipais (treileriais).

TVfilmai.lt ne tik pristato populiariausių televizijų programas, tokias kaip TV3, LNK, LRT, BTV, TV3 Film ir kitas, bet ir pasiūlo platų pasirinkimą kitų kanalų. Tai tik maža dalis visos gausybės! Čia rasite įvairiausių žanrų pasirinkimus, pradedant nuo Veiksmo, Trilerių, Dramų, Romnatinių, Komedijų, Fantastinių, Siaubo, Kriminalinių, Animacinių, Tikrais Faktais, ir baigiant Šeimai skirtų filmų. IMDB reitingus ir filmų anonsus bei informaciją apie jų transliavimo laikus.

O svarbiausia – galimybė sukurti asmeninę TV filmų programą pagal savo skonį. Stebėti tik mėgstamų kanalų filmus, nesvarbu, ar tai filmas ar animacija vaikams. Tvfilmai.lt prisitaiko prie jūsų įpročių ir poreikių, leisdama jums mėgautis televizijos filmais be papildomų pastangų.

TVfilmai.lt yra čia, kad patogiai ir greitai atrastumėte geriausius TV filmus ir animaciją jau dabar! Apsilankykite ir patirkite patogumą!

© 2022 tvfilmai.lt