Aktoriaus Johnie Chase nuotrauka

Johnie Chase

Johnie Chase'as, kilęs iš Vindzoro ir dabar Toronte, nuo techninio teatro perėjo prie vaidybos ir muzikos. Jis pelnė pripažinimą vedęs „The Polka Dot Door“ ir pasirodė filmuose „Sukurta televizijai“, serialuose ir tarptautiniuose filmuose. Chase'o sceninė patirtis apima Brodvėjų, Jaunųjų žmonių teatrą ir vasaros pastatymus, o jo rašymas apima debiutinį miuziklą „Evangelija pagal Johnie Chase“. Šiuo metu rodomas būsimame filme „Sukurta televizijai“ „Žmogžudystė Hamptonuose“, jis taip pat yra Nathaniel Dett Chorale narys, demonstruojantis įvairius savo talentus.

Geriausi aktoriaus(-ės) Johnie Chase filmai

Serijinio žudiko medžioklė
N-14
IMDb 5.8
Serijinio žudiko medžioklė
The Hunt for the BTK Killer
2005

Filmų Kanalai

TVfilmai.lt yra jūsų asmeninis TV filmų gidas, skirtas tiek kompiuteriui, tiek mobiliajam įrenginiui. Ši platforma suteikia tikslią ir nuolat atnaujinamą informaciją apie televizijoje rodomus filmus, leisdama jums lengvai rasti norimus filmų tvarkaraščius su aprašymais, nuotraukomis, aktoriais ir filmų reklaminiais klipais (treileriais).

TVfilmai.lt ne tik pristato populiariausių televizijų programas, tokias kaip TV3, LNK, LRT, BTV, TV3 Film ir kitas, bet ir pasiūlo platų pasirinkimą kitų kanalų. Tai tik maža dalis visos gausybės! Čia rasite įvairiausių žanrų pasirinkimus, pradedant nuo Veiksmo, Trilerių, Dramų, Romnatinių, Komedijų, Fantastinių, Siaubo, Kriminalinių, Animacinių, Tikrais Faktais, ir baigiant Šeimai skirtų filmų. IMDB reitingus ir filmų anonsus bei informaciją apie jų transliavimo laikus.

O svarbiausia – galimybė sukurti asmeninę TV filmų programą pagal savo skonį. Stebėti tik mėgstamų kanalų filmus, nesvarbu, ar tai filmas ar animacija vaikams. Tvfilmai.lt prisitaiko prie jūsų įpročių ir poreikių, leisdama jums mėgautis televizijos filmais be papildomų pastangų.

TVfilmai.lt yra čia, kad patogiai ir greitai atrastumėte geriausius TV filmus ir animaciją jau dabar! Apsilankykite ir patirkite patogumą!

© 2022 tvfilmai.lt