Aktoriaus DeWayne Jessie nuotrauka

DeWayne Jessie

1951-09-21 | 72m. | Mergelė

DeWayne'as Jessie (dar žinomas kaip „Otis Day“; g. 1951 m. rugsėjo 21 d.) yra amerikiečių veikėjas, geriausiai žinomas dėl Otiso dienos vaidmens Nacionaliniame Lampūno gyvūnų name. Filme dainas „Shama Lama Ding Dong“ ir „Shout“ dainavo Lloydas G. Williamsas, o lūpomis sinchronizavo Jessie. Devintajame dešimtmetyje Jessie iš „Universal Studios“ įsigijo teises į grupės pavadinimą „Otis Day“ ir „The Knights“ ir su kai kuriais savo šeimos nariais sukūrė realią grupės versiją, o vėliau ilgus metus gastroliavo šalyje, o Jessie prisiėmė jos tapatybę. Otis diena. 1987 m. grupė išleido koncertinį vaizdo klipą „Otis My Man“ ir įrašė George'o Clintono prodiusuotą albumą, kuris 1989 m. pasirodė pavadinimu „Shout that flopped“. Jame buvo atnaujintos Jessie dainuotų „Shout“ ir „Shama Lama Ding Dong“ versijos. Iš Vikipedijos, laisvosios enciklopedijos

Geriausi aktoriaus(-ės) DeWayne Jessie filmai

Gyvulių draugija
N-14
IMDb 7.4
Gyvulių draugija
Animal House
1978

Filmų Kanalai

TVfilmai.lt yra jūsų asmeninis TV filmų gidas, skirtas tiek kompiuteriui, tiek mobiliajam įrenginiui. Ši platforma suteikia tikslią ir nuolat atnaujinamą informaciją apie televizijoje rodomus filmus, leisdama jums lengvai rasti norimus filmų tvarkaraščius su aprašymais, nuotraukomis, aktoriais ir filmų reklaminiais klipais (treileriais).

TVfilmai.lt ne tik pristato populiariausių televizijų programas, tokias kaip TV3, LNK, LRT, BTV, TV3 Film ir kitas, bet ir pasiūlo platų pasirinkimą kitų kanalų. Tai tik maža dalis visos gausybės! Čia rasite įvairiausių žanrų pasirinkimus, pradedant nuo Veiksmo, Trilerių, Dramų, Romnatinių, Komedijų, Fantastinių, Siaubo, Kriminalinių, Animacinių, Tikrais Faktais, ir baigiant Šeimai skirtų filmų. IMDB reitingus ir filmų anonsus bei informaciją apie jų transliavimo laikus.

O svarbiausia – galimybė sukurti asmeninę TV filmų programą pagal savo skonį. Stebėti tik mėgstamų kanalų filmus, nesvarbu, ar tai filmas ar animacija vaikams. Tvfilmai.lt prisitaiko prie jūsų įpročių ir poreikių, leisdama jums mėgautis televizijos filmais be papildomų pastangų.

TVfilmai.lt yra čia, kad patogiai ir greitai atrastumėte geriausius TV filmus ir animaciją jau dabar! Apsilankykite ir patirkite patogumą!

© 2022 tvfilmai.lt