Aktoriaus Ralph James nuotrauka

Ralph James

1924-11-29 - 1992-03-14 | 67m. | Šaulys

Ralph James Torrez (1924 m. lapkričio 29 d. – 1992 m. kovo 14 d.) buvo amerikiečių balso ir charakterio aktorius, gyvenęs Los Andželo apygardoje, Kalifornijoje. Nors jis atliko balsus „Looney Tunes“, Jamesas geriausiai įsiminė dėl to, kad atliko pono vėžlio balsą klasikinėse „Tootsie Pops“ reklamose, kurios buvo rodomos aštuntajame dešimtmetyje. 1978–1982 m. jį buvo galima išgirsti kaip Orsoną, Morką iš Orko (Robino Williamso) boso „Planet Ork“, tiesioginio veiksmo televizijos seriale „Mork ir Mindy“ (laimingų dienų atkarpa). Be to, animacinių filmų šortuose „Pink Panther“ jis atliko personažų balsus. 1992 m. kovo 14 d. Jamesas mirė sulaukęs 67 metų Beverli Hilse.

Geriausi aktoriaus(-ės) Ralph James filmai

Beprotiškas kiškio Kvankos filmas
Looney, Looney, Looney Bugs Bunny Movie
1981

Filmų Kanalai

TVfilmai.lt yra jūsų asmeninis TV filmų gidas, skirtas tiek kompiuteriui, tiek mobiliajam įrenginiui. Ši platforma suteikia tikslią ir nuolat atnaujinamą informaciją apie televizijoje rodomus filmus, leisdama jums lengvai rasti norimus filmų tvarkaraščius su aprašymais, nuotraukomis, aktoriais ir filmų reklaminiais klipais (treileriais).

TVfilmai.lt ne tik pristato populiariausių televizijų programas, tokias kaip TV3, LNK, LRT, BTV, TV3 Film ir kitas, bet ir pasiūlo platų pasirinkimą kitų kanalų. Tai tik maža dalis visos gausybės! Čia rasite įvairiausių žanrų pasirinkimus, pradedant nuo Veiksmo, Trilerių, Dramų, Romnatinių, Komedijų, Fantastinių, Siaubo, Kriminalinių, Animacinių, Tikrais Faktais, ir baigiant Šeimai skirtų filmų. IMDB reitingus ir filmų anonsus bei informaciją apie jų transliavimo laikus.

O svarbiausia – galimybė sukurti asmeninę TV filmų programą pagal savo skonį. Stebėti tik mėgstamų kanalų filmus, nesvarbu, ar tai filmas ar animacija vaikams. Tvfilmai.lt prisitaiko prie jūsų įpročių ir poreikių, leisdama jums mėgautis televizijos filmais be papildomų pastangų.

TVfilmai.lt yra čia, kad patogiai ir greitai atrastumėte geriausius TV filmus ir animaciją jau dabar! Apsilankykite ir patirkite patogumą!

© 2022 tvfilmai.lt