Aktoriaus Colin Higgins nuotrauka

Colin Higgins

Colinas Higginsas buvo britų aktorius, išgarsėjęs daugybe pasirodymų britų televizijoje. 1977 m. Higginsas buvo paskirtas kaip Wedge Antilles filme „Žvaigždžių karai“ ir vaidina tik vieną sceną. To priežastis yra ta, kad Higginsas buvo atleistas po dienos filmavimo, nes jam buvo sunku prisiminti savo eilutes. Jį pakeitė Dennisas Lawsonas, kuriam šis vaidmuo ir toliau sekėsi, o Higginso vaidyba liko neįvertinta kaip „Maištininko pilotas“. Daugelį metų jis buvo žinomas gerbėjų kaip „netikras pleištas“, kol galiausiai per rekonstravimą jo personažui buvo suteiktas unikalus vardas ir istorija – pulkininko Takbraito.

Geriausi aktoriaus(-ės) Colin Higgins filmai

Svynis Todas: demoniškasis Flyto gatvės kirpėjas
Sweeney Todd: The Demon Barber of Fleet Street
2007

Filmų Kanalai

TVfilmai.lt yra jūsų asmeninis TV filmų gidas, skirtas tiek kompiuteriui, tiek mobiliajam įrenginiui. Ši platforma suteikia tikslią ir nuolat atnaujinamą informaciją apie televizijoje rodomus filmus, leisdama jums lengvai rasti norimus filmų tvarkaraščius su aprašymais, nuotraukomis, aktoriais ir filmų reklaminiais klipais (treileriais).

TVfilmai.lt ne tik pristato populiariausių televizijų programas, tokias kaip TV3, LNK, LRT, BTV, TV3 Film ir kitas, bet ir pasiūlo platų pasirinkimą kitų kanalų. Tai tik maža dalis visos gausybės! Čia rasite įvairiausių žanrų pasirinkimus, pradedant nuo Veiksmo, Trilerių, Dramų, Romnatinių, Komedijų, Fantastinių, Siaubo, Kriminalinių, Animacinių, Tikrais Faktais, ir baigiant Šeimai skirtų filmų. IMDB reitingus ir filmų anonsus bei informaciją apie jų transliavimo laikus.

O svarbiausia – galimybė sukurti asmeninę TV filmų programą pagal savo skonį. Stebėti tik mėgstamų kanalų filmus, nesvarbu, ar tai filmas ar animacija vaikams. Tvfilmai.lt prisitaiko prie jūsų įpročių ir poreikių, leisdama jums mėgautis televizijos filmais be papildomų pastangų.

TVfilmai.lt yra čia, kad patogiai ir greitai atrastumėte geriausius TV filmus ir animaciją jau dabar! Apsilankykite ir patirkite patogumą!

© 2022 tvfilmai.lt