Aktoriaus Matt Roe nuotrauka

Matt Roe

1952-01-01 - 2003-10-09 | 51m. | Ožiaragis

Prodiuseris, aktorius ir scenaristas, kurio kreditai svyravo nuo nedidelio vaidmens filme „Nuogas ginklas 33 1/3“ iki Melo Brookso filmo „Prodiuseriai“ prodiuserio, įvairiapusis šou verslo žmogus Mattas Roe'as patyrė daugybę gaisrų. ir viskas puikiai veikia. Iš Bruklino kilęs jis įkūrė Denveryje įsikūrusią gamybos namą „Clear Concepts“ – kompaniją, kuri galiausiai apsigyveno Meksikoje, kur Roe taip pat išbandė savo jėgas režisūros srityje. Nors galiausiai jis pardavė „Clear Concepts“ ir persikėlė į Los Andželą dirbti komercinio darbo, įmonė toliau klestėjo, kol jos įkūrėjas ėmėsi pagalbinių vaidmenų. Nuo devintojo dešimtmečio pabaigos iki 2000-ųjų pradžios Roe darbai tokiose srityse kaip „Lėlių meistras“ (1989), „Child's Play 2“ (1990), „Netinkamas elgesys“ (1994) ir „Juodasis skorpionas“ (1995) suteikė papildomos dimensijos kitaip. nepaprastų antraplanių vaidmenų. Už kameros jis parašė scenarijus filmams „Tainted Love“ (1996), „Nenugalimas impulsas“ (1996) ir „The Minion“ (1998). Mattas Roe mirė nuo daugybinės mielomos 2003 m. spalio 9 d. Los Andžele. Jam buvo 51 metai. ~ Jason Buchanan, Rovi

Geriausi aktoriaus(-ės) Matt Roe filmai

Nuogas ginklas 33 1/3. Paskutinis įžeidimas
Naked Gun 33 1/3: The Final Insult
1994

Filmų Kanalai

TVfilmai.lt yra jūsų asmeninis TV filmų gidas, skirtas tiek kompiuteriui, tiek mobiliajam įrenginiui. Ši platforma suteikia tikslią ir nuolat atnaujinamą informaciją apie televizijoje rodomus filmus, leisdama jums lengvai rasti norimus filmų tvarkaraščius su aprašymais, nuotraukomis, aktoriais ir filmų reklaminiais klipais (treileriais).

TVfilmai.lt ne tik pristato populiariausių televizijų programas, tokias kaip TV3, LNK, LRT, BTV, TV3 Film ir kitas, bet ir pasiūlo platų pasirinkimą kitų kanalų. Tai tik maža dalis visos gausybės! Čia rasite įvairiausių žanrų pasirinkimus, pradedant nuo Veiksmo, Trilerių, Dramų, Romnatinių, Komedijų, Fantastinių, Siaubo, Kriminalinių, Animacinių, Tikrais Faktais, ir baigiant Šeimai skirtų filmų. IMDB reitingus ir filmų anonsus bei informaciją apie jų transliavimo laikus.

O svarbiausia – galimybė sukurti asmeninę TV filmų programą pagal savo skonį. Stebėti tik mėgstamų kanalų filmus, nesvarbu, ar tai filmas ar animacija vaikams. Tvfilmai.lt prisitaiko prie jūsų įpročių ir poreikių, leisdama jums mėgautis televizijos filmais be papildomų pastangų.

TVfilmai.lt yra čia, kad patogiai ir greitai atrastumėte geriausius TV filmus ir animaciją jau dabar! Apsilankykite ir patirkite patogumą!

© 2022 tvfilmai.lt