Aktoriaus Michael Welch nuotrauka

Michael Welch

1987-07-25 | 36m. | Liūtas

Michaelas Welchas geriausiai žinomas dėl populiaraus Mike'o Newtono vaidmens filmų serijoje „The Twilight Saga“ (2008–2011) ir Luke'o Girardi pamėgtame televizijos seriale „Joan of Arcadia“ (2003–2005). Pirmasis 2015 m. pusmetis buvo puikus. Welchas sulaukė pripažinimo už karininko Niutono atvaizdą apdovanojimus pelniusioje laidoje „Skandalas („The Lawn Chair“). Naujausias Michaelio televizijos projektas „Significance“ yra paremtas populiariu serialu, kurį parašė Shelly Crane. 2014 m. Welchas išleido 2 filmus „Abu Graibo berniukai“ ir „Berniukas susitinka su mergina“, o kiti gali pasirodyti horizonte. 2013 m. lapkritį ir šių metų sausį jis atitinkamai filmavo paranormalius trilerius „Cawdor“ ir „Tol Someone Gets Hurt“.

Geriausi aktoriaus(-ės) Michael Welch filmai

Angelas
The Angel Doll
2002

Filmų Kanalai

TVfilmai.lt yra jūsų asmeninis TV filmų gidas, skirtas tiek kompiuteriui, tiek mobiliajam įrenginiui. Ši platforma suteikia tikslią ir nuolat atnaujinamą informaciją apie televizijoje rodomus filmus, leisdama jums lengvai rasti norimus filmų tvarkaraščius su aprašymais, nuotraukomis, aktoriais ir filmų reklaminiais klipais (treileriais).

TVfilmai.lt ne tik pristato populiariausių televizijų programas, tokias kaip TV3, LNK, LRT, BTV, TV3 Film ir kitas, bet ir pasiūlo platų pasirinkimą kitų kanalų. Tai tik maža dalis visos gausybės! Čia rasite įvairiausių žanrų pasirinkimus, pradedant nuo Veiksmo, Trilerių, Dramų, Romnatinių, Komedijų, Fantastinių, Siaubo, Kriminalinių, Animacinių, Tikrais Faktais, ir baigiant Šeimai skirtų filmų. IMDB reitingus ir filmų anonsus bei informaciją apie jų transliavimo laikus.

O svarbiausia – galimybė sukurti asmeninę TV filmų programą pagal savo skonį. Stebėti tik mėgstamų kanalų filmus, nesvarbu, ar tai filmas ar animacija vaikams. Tvfilmai.lt prisitaiko prie jūsų įpročių ir poreikių, leisdama jums mėgautis televizijos filmais be papildomų pastangų.

TVfilmai.lt yra čia, kad patogiai ir greitai atrastumėte geriausius TV filmus ir animaciją jau dabar! Apsilankykite ir patirkite patogumą!

© 2022 tvfilmai.lt