Aktoriaus Huang Xiaoming nuotrauka

Huang Xiaoming

1977-11-13 | 46m. | Skorpionas

Kinijos aktorius, dainininkas ir modelis. 2000 m. jis baigė Pekino kino akademijos Atlikimo institutą. Pirmą kartą Huangas išgarsėjo 2001 m. suvaidinęs Hano imperatorių Wu televizijos seriale „Han dinastija“. 2007 m. Huangas pasirašė sutartį su Huayi Brothers ir pradėjo daugiausia dėmesio skirti savo kino karjerai, pasirodydamas tokiuose filmuose kaip „Snaiperis“ (2009), „Žinutė“ (2010) ir „Aukojimasis“ (2010). „Wikipedia®“ sutikimas

Geriausi aktoriaus(-ės) Huang Xiaoming filmai

Meistras 2
Yip Man 2
2010

Filmų Kanalai

TVfilmai.lt yra jūsų asmeninis TV filmų gidas, skirtas tiek kompiuteriui, tiek mobiliajam įrenginiui. Ši platforma suteikia tikslią ir nuolat atnaujinamą informaciją apie televizijoje rodomus filmus, leisdama jums lengvai rasti norimus filmų tvarkaraščius su aprašymais, nuotraukomis, aktoriais ir filmų reklaminiais klipais (treileriais).

TVfilmai.lt ne tik pristato populiariausių televizijų programas, tokias kaip TV3, LNK, LRT, BTV, TV3 Film ir kitas, bet ir pasiūlo platų pasirinkimą kitų kanalų. Tai tik maža dalis visos gausybės! Čia rasite įvairiausių žanrų pasirinkimus, pradedant nuo Veiksmo, Trilerių, Dramų, Romnatinių, Komedijų, Fantastinių, Siaubo, Kriminalinių, Animacinių, Tikrais Faktais, ir baigiant Šeimai skirtų filmų. IMDB reitingus ir filmų anonsus bei informaciją apie jų transliavimo laikus.

O svarbiausia – galimybė sukurti asmeninę TV filmų programą pagal savo skonį. Stebėti tik mėgstamų kanalų filmus, nesvarbu, ar tai filmas ar animacija vaikams. Tvfilmai.lt prisitaiko prie jūsų įpročių ir poreikių, leisdama jums mėgautis televizijos filmais be papildomų pastangų.

TVfilmai.lt yra čia, kad patogiai ir greitai atrastumėte geriausius TV filmus ir animaciją jau dabar! Apsilankykite ir patirkite patogumą!

© 2022 tvfilmai.lt