Aktoriaus Zoë Robins nuotrauka

Zoë Robins

1993-02-19 | 31m. | Vandenis

Zoë Robins (g. 1993 m. vasario 19 d. Velingtone, Naujojoje Zelandijoje) – Naujosios Zelandijos aktorė. Robins užaugo Žemutiniame Hute, Naujosios Zelandijos Šiaurės salos pietuose, kartu su savo motina, pradinių klasių mokytoja. Nuo mažens ji žinojo, kad nori būti aktore. Ji pirmą kartą pasirodė būdama 12 metų mokslinės fantastikos televizijos seriale „Naujas rytojus“. 2010–2014 m. ji pasirodė keliuose teatro spektakliuose Hutt Valley vidurinėje mokykloje ir Long Cloud jaunimo teatre Velingtone. Nuo 2014 m. ji lankė aktorių programą Oklande, o vėliau pasirodė įvairiuose televizijos serialuose. Ji atliko savo pirmąjį svarbų vaidmenį kaip Hayley Roster - White Ranger TV seriale „Power Rangers Ninja Steel“. Nuo 2021 m. ji vaidino Nynaeve al'Meara, vieną iš pagrindinių vaidmenų Amazon kuriamame fantastiniame seriale „Laiko ratas“, paremtame to paties pavadinimo Roberto Jordano romanų serija. Zoë Robins gyvena Oklande. Ji turi sūnų.

Geriausi aktoriaus(-ės) Zoë Robins filmai

Juodos Kalėdos
N-14
IMDb 3.5
Juodos Kalėdos
Black Christmas
2019

Filmų Kanalai

TVfilmai.lt yra jūsų asmeninis TV filmų gidas, skirtas tiek kompiuteriui, tiek mobiliajam įrenginiui. Ši platforma suteikia tikslią ir nuolat atnaujinamą informaciją apie televizijoje rodomus filmus, leisdama jums lengvai rasti norimus filmų tvarkaraščius su aprašymais, nuotraukomis, aktoriais ir filmų reklaminiais klipais (treileriais).

TVfilmai.lt ne tik pristato populiariausių televizijų programas, tokias kaip TV3, LNK, LRT, BTV, TV3 Film ir kitas, bet ir pasiūlo platų pasirinkimą kitų kanalų. Tai tik maža dalis visos gausybės! Čia rasite įvairiausių žanrų pasirinkimus, pradedant nuo Veiksmo, Trilerių, Dramų, Romnatinių, Komedijų, Fantastinių, Siaubo, Kriminalinių, Animacinių, Tikrais Faktais, ir baigiant Šeimai skirtų filmų. IMDB reitingus ir filmų anonsus bei informaciją apie jų transliavimo laikus.

O svarbiausia – galimybė sukurti asmeninę TV filmų programą pagal savo skonį. Stebėti tik mėgstamų kanalų filmus, nesvarbu, ar tai filmas ar animacija vaikams. Tvfilmai.lt prisitaiko prie jūsų įpročių ir poreikių, leisdama jums mėgautis televizijos filmais be papildomų pastangų.

TVfilmai.lt yra čia, kad patogiai ir greitai atrastumėte geriausius TV filmus ir animaciją jau dabar! Apsilankykite ir patirkite patogumą!

© 2022 tvfilmai.lt