Pagten
Metai
2021
Trukmė
1h. 40min.
vidutinio ilgumo
Režisierius
Bille August
Aktoriai
Šalis
Denmark

Filmas: Sutartis (2021)

Pagten

63 metų Karen Bliksen yra šlovės viršūnėje ir nominuota Nobelio literatūros premijai. Jau prieš septyniolika metų ji atsisakė garsiojo ūkio Afrikoje ir grįžo į Daniją, patirdama žiaurias sužaloto gyvenimo pasekmes. Kankinama sifilio, praradusi gyvenimo meilę, ji vėl tapo literatūrine sensacija. Tačiau geniali moteris yra atsiskyrusi nuo visų, kol vieną dieną į ją žvilgteli išvaizdus trisdešimtmetis poetas. Ji žada literatūrinę šlovę, jei jis mainais už tai besąlygiškai jai paklus – net jei vyras praras viską, ką turėjo iki šiol. Filmas – tai širdį verianti istorija apie burtininkę ir jos mokinį, apie tai, kiek toli galima nueiti dėl meilės ir meno. Danijos kino apdovanojimai už geriausius vaidmenis aktoriams Birthei Neumann ir Simonui Bennebjergui. Tarptautiniame Pekino kino festivalyje įvertintas už scenarijų, o aktorė Nanna Skaarup Voss – už geriausią antrojo plano vaidmenį. Iš viso 5 kino apdovanojimai ir 11 nominacijų.

Žiūrėti per TV

Per pastarasias 30 dienų, šis filmas nebuvo transliuotas televizijos eteryje.

Tačiau čia galite rasti panašaus žanro tv filmų programą: Drama

Filmo anonsai

Treileris 1

Filmo Aktoriai

Filmų Kanalai

TVfilmai.lt yra jūsų asmeninis TV filmų gidas, skirtas tiek kompiuteriui, tiek mobiliajam įrenginiui. Ši platforma suteikia tikslią ir nuolat atnaujinamą informaciją apie televizijoje rodomus filmus, leisdama jums lengvai rasti norimus filmų tvarkaraščius su aprašymais, nuotraukomis, aktoriais ir filmų reklaminiais klipais (treileriais).

TVfilmai.lt ne tik pristato populiariausių televizijų programas, tokias kaip TV3, LNK, LRT, BTV, TV3 Film ir kitas, bet ir pasiūlo platų pasirinkimą kitų kanalų. Tai tik maža dalis visos gausybės! Čia rasite įvairiausių žanrų pasirinkimus, pradedant nuo Veiksmo, Trilerių, Dramų, Romnatinių, Komedijų, Fantastinių, Siaubo, Kriminalinių, Animacinių, Tikrais Faktais, ir baigiant Šeimai skirtų filmų. IMDB reitingus ir filmų anonsus bei informaciją apie jų transliavimo laikus.

O svarbiausia – galimybė sukurti asmeninę TV filmų programą pagal savo skonį. Stebėti tik mėgstamų kanalų filmus, nesvarbu, ar tai filmas ar animacija vaikams. Tvfilmai.lt prisitaiko prie jūsų įpročių ir poreikių, leisdama jums mėgautis televizijos filmais be papildomų pastangų.

TVfilmai.lt yra čia, kad patogiai ir greitai atrastumėte geriausius TV filmus ir animaciją jau dabar! Apsilankykite ir patirkite patogumą!

© 2022 tvfilmai.lt