Skyscraper
Metai
2018
Trukmė
1h. 42min.
vidutinio ilgumo
Režisierius
Rawson Marshall Thurber
Aktoriai
Šalis
United States of America
Amžiaus cenzas
N-14

Filmas: Dangoraižis (2018)

Skyscraper

Baigęs karjerą federaliniame tyrimų biure, Vilas Sojeris (akt. Dwayne Johnson) kasdien atlieka dangoraižių saugumo vertinimus. Naujausia jo užduotis – įvertinti aukščiausio pasaulyje pastato, raižančio dangų Kinijoje, saugumą ir tinkamumą naudoti. Deja, buvęs agentas į Kiniją atvyksta ne vienas. Jo praeities šešėliai smogia visa jėga, kai saugiu įvertintas pastatas užsidega. Kilus milžiniškam gaisrui, visų akys nukrypsta į Vilą. Juk jis turėjo užtikrinti, kad tokia nelaimė niekada neatsitiks. Praradęs reputaciją, Vilas tampa labiausiai ieškomu žmogumi šalyje. Bet pats baisiausias košmaras dar priešakyje, nes Vilo šeima tampa nusikaltėlių įkaitais, įkalintais pragariško gaisro niokojamame dangoraižyje. Brangi kiekviena sekunde, o menkiausia klaida gali kainuoti mylimų žmonių gyvybes.

Apdovanojimai
4 nominacijos

Žiūrėti per TV

Per pastarasias 30 dienų, šis filmas nebuvo transliuotas televizijos eteryje.

Tačiau čia galite rasti panašaus žanro tv filmų programą: Veiksmo, Trileris, Nuotykių

Filmo anonsai

Treileris 1

Filmo Aktoriai

Filmų Kanalai

TVfilmai.lt yra jūsų asmeninis TV filmų gidas, skirtas tiek kompiuteriui, tiek mobiliajam įrenginiui. Ši platforma suteikia tikslią ir nuolat atnaujinamą informaciją apie televizijoje rodomus filmus, leisdama jums lengvai rasti norimus filmų tvarkaraščius su aprašymais, nuotraukomis, aktoriais ir filmų reklaminiais klipais (treileriais).

TVfilmai.lt ne tik pristato populiariausių televizijų programas, tokias kaip TV3, LNK, LRT, BTV, TV3 Film ir kitas, bet ir pasiūlo platų pasirinkimą kitų kanalų. Tai tik maža dalis visos gausybės! Čia rasite įvairiausių žanrų pasirinkimus, pradedant nuo Veiksmo, Trilerių, Dramų, Romnatinių, Komedijų, Fantastinių, Siaubo, Kriminalinių, Animacinių, Tikrais Faktais, ir baigiant Šeimai skirtų filmų. IMDB reitingus ir filmų anonsus bei informaciją apie jų transliavimo laikus.

O svarbiausia – galimybė sukurti asmeninę TV filmų programą pagal savo skonį. Stebėti tik mėgstamų kanalų filmus, nesvarbu, ar tai filmas ar animacija vaikams. Tvfilmai.lt prisitaiko prie jūsų įpročių ir poreikių, leisdama jums mėgautis televizijos filmais be papildomų pastangų.

TVfilmai.lt yra čia, kad patogiai ir greitai atrastumėte geriausius TV filmus ir animaciją jau dabar! Apsilankykite ir patirkite patogumą!

© 2022 tvfilmai.lt