The Desperate Hour
Metai
2021
Trukmė
1h. 24min.
vidutinio ilgumo
Režisierius
Phillip Noyce
Aktoriai
Šalis
Canada,United States of America
Amžiaus cenzas
N-14

Filmas: Leikvudas (2021)

The Desperate Hour

Eimė stengiasi susidoroti su užgriuvusia našta, kuri slegia po vyro mirties. Vienai auginti du vaikus nėra lengva, tad kartas nuo karto moteris bando atgauti jėgas medituodama, sportuodama gamtoje. Rugsėjo dvidešimt ketvirtą dieną ji nutaria praleisti namuose. Palydi dukrelę Emilę į mokyklinį autobusą, o sūnų Nojų randa vis dar gulintį lovoje ir besiskundžiantį prasta savijauta. Moteris nutaria prabėgioti miško takeliais, o pakeliui į mišką ji prasilenkia net su keliais policijos ekipažais. Visai netrukus gauna įspėjamąjį pranešimą, kad visos miestelio vidurinės mokyklos uždarytos, nes vienoje iš jų siautėja šaulys. Motinos nuojauta pradeda siaubingai šėlti ir dabar Emilė privalo kuo skubiau susisiekti su Nojumi. Sūnaus automobilio kieme nėra, o susisiekti su juo taip pat nepavyksta. Įtampa, chaosas ir motinos drąsa įveikti mylias miško tankmėje, siekiant bet kokia kaina padėti nuo šaulio besislapstančiam Nojui.

Žiūrėti per TV

Bus rodomas
Gegužė 27d. pirmadienis
11:00
Parodytas
Gegužė 20d. pirmadienis
07:00
Gegužė 18d. šeštadienis
02:20
Gegužė 16d. ketvirtadienis
21:00
Gegužė 15d. trečiadienis
07:00
Gegužė 14d. antradienis
17:00
Gegužė 07d. antradienis
13:00
Gegužė 01d. trečiadienis
23:00

Filmo anonsai

Treileris 1
Treileris 2
Treileris 3
Treileris 4

Filmo Aktoriai

Filmų Kanalai

TVfilmai.lt yra jūsų asmeninis TV filmų gidas, skirtas tiek kompiuteriui, tiek mobiliajam įrenginiui. Ši platforma suteikia tikslią ir nuolat atnaujinamą informaciją apie televizijoje rodomus filmus, leisdama jums lengvai rasti norimus filmų tvarkaraščius su aprašymais, nuotraukomis, aktoriais ir filmų reklaminiais klipais (treileriais).

TVfilmai.lt ne tik pristato populiariausių televizijų programas, tokias kaip TV3, LNK, LRT, BTV, TV3 Film ir kitas, bet ir pasiūlo platų pasirinkimą kitų kanalų. Tai tik maža dalis visos gausybės! Čia rasite įvairiausių žanrų pasirinkimus, pradedant nuo Veiksmo, Trilerių, Dramų, Romnatinių, Komedijų, Fantastinių, Siaubo, Kriminalinių, Animacinių, Tikrais Faktais, ir baigiant Šeimai skirtų filmų. IMDB reitingus ir filmų anonsus bei informaciją apie jų transliavimo laikus.

O svarbiausia – galimybė sukurti asmeninę TV filmų programą pagal savo skonį. Stebėti tik mėgstamų kanalų filmus, nesvarbu, ar tai filmas ar animacija vaikams. Tvfilmai.lt prisitaiko prie jūsų įpročių ir poreikių, leisdama jums mėgautis televizijos filmais be papildomų pastangų.

TVfilmai.lt yra čia, kad patogiai ir greitai atrastumėte geriausius TV filmus ir animaciją jau dabar! Apsilankykite ir patirkite patogumą!

© 2022 tvfilmai.lt