Our Kind Of Traitor
Metai
2016
Trukmė
1h. 48min.
vidutinio ilgumo
Režisierius
Susanna White
Aktoriai
Šalis
France,United Kingdom
Amžiaus cenzas
S

Filmas: Išdavikas (2016)

Our Kind Of Traitor

Porelė įsimylėjėlių atostogauja Karibuose. Čia jie susipažįsta su labai turtingu vyriškiu iš Rusijos. Kaip paaiškėja – jis yra pagrindinis mafijos nešvarių pinigų "plovėjas". Iš pradžių atrodžiusi maloni pažintis įstumia visus į pavojingą situaciją, kur įsipainioja Britanijos slaptoji tarnyba ir Rusijos mafijos žudikai. Nieko dėta porelė įtraukiama į nepaprastai pavojingą šnipų, mafijos ir dviejų šalių vyriausybių katės ir pelės žaidimą. Tai žaidimas, kuriame galima pasitikėti tik vienas kitu. Ewanas McGregoras kriminaliniame trileryje – "Išdavikas".

Apdovanojimai
4 nominacijos

Žiūrėti per TV

Per pastarasias 30 dienų, šis filmas nebuvo transliuotas televizijos eteryje.

Tačiau čia galite rasti panašaus žanro tv filmų programą: Trileris, Kriminalinis, Drama

Filmo anonsai

Treileris 1
Treileris 2

Filmo Aktoriai

Filmų Kanalai

TVfilmai.lt yra jūsų asmeninis TV filmų gidas, skirtas tiek kompiuteriui, tiek mobiliajam įrenginiui. Ši platforma suteikia tikslią ir nuolat atnaujinamą informaciją apie televizijoje rodomus filmus, leisdama jums lengvai rasti norimus filmų tvarkaraščius su aprašymais, nuotraukomis, aktoriais ir filmų reklaminiais klipais (treileriais).

TVfilmai.lt ne tik pristato populiariausių televizijų programas, tokias kaip TV3, LNK, LRT, BTV, TV3 Film ir kitas, bet ir pasiūlo platų pasirinkimą kitų kanalų. Tai tik maža dalis visos gausybės! Čia rasite įvairiausių žanrų pasirinkimus, pradedant nuo Veiksmo, Trilerių, Dramų, Romnatinių, Komedijų, Fantastinių, Siaubo, Kriminalinių, Animacinių, Tikrais Faktais, ir baigiant Šeimai skirtų filmų. IMDB reitingus ir filmų anonsus bei informaciją apie jų transliavimo laikus.

O svarbiausia – galimybė sukurti asmeninę TV filmų programą pagal savo skonį. Stebėti tik mėgstamų kanalų filmus, nesvarbu, ar tai filmas ar animacija vaikams. Tvfilmai.lt prisitaiko prie jūsų įpročių ir poreikių, leisdama jums mėgautis televizijos filmais be papildomų pastangų.

TVfilmai.lt yra čia, kad patogiai ir greitai atrastumėte geriausius TV filmus ir animaciją jau dabar! Apsilankykite ir patirkite patogumą!

© 2022 tvfilmai.lt