Tomorrow and Thereafter
Metai
2017
Trukmė
1h. 35min.
vidutinio ilgumo
Režisierius
Noémie Lvovsky
Aktoriai
Šalis
France

Filmas: Rytoj Ir Visados (2017)

Tomorrow and Thereafter

Devynerių metų mergaitės Matildos tėvai išsiskyrę. Mergaitė gyvena su motina, bet dažnai pasikalba telefonu su tėvu. Matildos mama – sutrikusio elgesio moteris, atsidūrusi ties demencijos riba. Mergaitė niekada nežino, kokios būklės ją ras. Kol kiti mano, kad jos motina – beprotė, Matilda daro viską, kad apsaugotų ją ir išvengtų artėjančio išsiskyrimo. Vieną dieną mama padovanoja jai narvelį su pelėdžiuke. Šis kalbantis paukštis, kurį girdi tik Matilda, tampa jos patikėtiniu. Labai užjaučianti motiną ir anksti subrendusi Matilda, padedama pelėdos, kuria planus, kaip įprastą gyvenimą suderinti su neįtikėtinomis situacijomis, į kurias ją įstumia motina. Tarptautiniame Lokarno kino festivalyje filmas rodytas Didžiojoje aikštėje.

Apdovanojimai
3 nominacijos

Žiūrėti per TV

Per pastarasias 30 dienų, šis filmas nebuvo transliuotas televizijos eteryje.

Tačiau čia galite rasti panašaus žanro tv filmų programą: Drama

Filmo Aktoriai

Filmų Kanalai

TVfilmai.lt yra jūsų asmeninis TV filmų gidas, skirtas tiek kompiuteriui, tiek mobiliajam įrenginiui. Ši platforma suteikia tikslią ir nuolat atnaujinamą informaciją apie televizijoje rodomus filmus, leisdama jums lengvai rasti norimus filmų tvarkaraščius su aprašymais, nuotraukomis, aktoriais ir filmų reklaminiais klipais (treileriais).

TVfilmai.lt ne tik pristato populiariausių televizijų programas, tokias kaip TV3, LNK, LRT, BTV, TV3 Film ir kitas, bet ir pasiūlo platų pasirinkimą kitų kanalų. Tai tik maža dalis visos gausybės! Čia rasite įvairiausių žanrų pasirinkimus, pradedant nuo Veiksmo, Trilerių, Dramų, Romnatinių, Komedijų, Fantastinių, Siaubo, Kriminalinių, Animacinių, Tikrais Faktais, ir baigiant Šeimai skirtų filmų. IMDB reitingus ir filmų anonsus bei informaciją apie jų transliavimo laikus.

O svarbiausia – galimybė sukurti asmeninę TV filmų programą pagal savo skonį. Stebėti tik mėgstamų kanalų filmus, nesvarbu, ar tai filmas ar animacija vaikams. Tvfilmai.lt prisitaiko prie jūsų įpročių ir poreikių, leisdama jums mėgautis televizijos filmais be papildomų pastangų.

TVfilmai.lt yra čia, kad patogiai ir greitai atrastumėte geriausius TV filmus ir animaciją jau dabar! Apsilankykite ir patirkite patogumą!

© 2022 tvfilmai.lt