Portrait of a Lady on Fire
Metai
2019
Trukmė
2h. 0min.
vidutinio ilgumo
Režisierius
Céline Sciamma
Aktoriai
Šalis
France
Amžiaus cenzas
S

Liepsnojančios Moters Portretas (2019)

Portrait of a Lady on Fire

XVIII amžiaus vidurys. Nuošali sala Bretanėje. Jauna dailininkė Marijan pasamdoma nutapyti neseniai iš vienuolyno išėjusios Eloiz vestuvinį portretą. Būsimoji nuotaka nežino apie motinos už nugaros planuojamas vestuves, todėl Marijan liepta tapyti slapta. Apsimesdama pasivaikščiojimų palydove, dailininkė dienomis ją tyrinėja, kad portretas taptų kuo tikslesnis ir gyvesnis, o nakčia, kai ji miega, tapo. Diena po dienos abi moterys tampa viena kitai artimesnės, kol jausmai pasikeičia. Tiksint pirmoms ir paskutinėms Eloiz laisvės akimirkoms, tarp moterų įsižiebia uždrausti jausmai. Meilės istorija vystosi neapkrautoje istorinėmis detalėmis ir personažais atokioje gamtos bei šviesos prisodrintoje atmosferoje. Vyksta tylus, bet jaučiamas moteriškas maištas ir pasipriešinimas. Tarptautinio Kanų kino festivalio ir Europos kino akademijos prizai už geriausią scenarijų. Prancūzų kino "Cezaris" už geriausią operatoriaus darbą. Filmas buvo nominuotas "Aukso gaubliui" kaip geriausias užsienio filmas. Prancūzų Lumiere prizai už geriausią darbą operatorei Claire Mathon ir aktorei Noemie Merlant. Iš viso 59 kino apdovanojimai ir 157 nominacijos. Rodytas tarptautiniame Vilniaus festivalyje "Kino pavasaris".

Apdovanojimai
nominuotas 1 BAFTA apdovanojimas59 laimėjimai & 157 nominacijos viso

Žiūrėti per TV

Per pastarasias 30 dienų, šis filmas nebuvo transliuotas televizijos eteryje.

Tačiau čia galite rasti panašaus žanro tv filmų programą: Drama, Romantinis

Filmo anonsai

Treileris 1
Treileris 2
Treileris 3
Treileris 4

Filmo Aktoriai

Filmų Kanalai

TVfilmai.lt yra jūsų asmeninis TV filmų gidas, skirtas tiek kompiuteriui, tiek mobiliajam įrenginiui. Ši platforma suteikia tikslią ir nuolat atnaujinamą informaciją apie televizijoje rodomus filmus, leisdama jums lengvai rasti norimus filmų tvarkaraščius su aprašymais, nuotraukomis, aktoriais ir filmų reklaminiais klipais (treileriais).

TVfilmai.lt ne tik pristato populiariausių televizijų programas, tokias kaip TV3, LNK, LRT, BTV, TV3 Film ir kitas, bet ir pasiūlo platų pasirinkimą kitų kanalų. Tai tik maža dalis visos gausybės! Čia rasite įvairiausių žanrų pasirinkimus, pradedant nuo Veiksmo, Trilerių, Dramų, Romnatinių, Komedijų, Fantastinių, Siaubo, Kriminalinių, Animacinių, Tikrais Faktais, ir baigiant Šeimai skirtų filmų. IMDB reitingus ir filmų anonsus bei informaciją apie jų transliavimo laikus.

O svarbiausia – galimybė sukurti asmeninę TV filmų programą pagal savo skonį. Stebėti tik mėgstamų kanalų filmus, nesvarbu, ar tai filmas ar animacija vaikams. Tvfilmai.lt prisitaiko prie jūsų įpročių ir poreikių, leisdama jums mėgautis televizijos filmais be papildomų pastangų.

TVfilmai.lt yra čia, kad patogiai ir greitai atrastumėte geriausius TV filmus ir animaciją jau dabar! Apsilankykite ir patirkite patogumą!

© 2022 tvfilmai.lt