Home For A Royal Heart
Metai
2021

Filmas: Šo Bėjaus Kerai (2021)

Home For A Royal Heart

Nuostabus Šobėjaus miestelis visai netrukus gali pavirsti daugiaaukščių viešbučių perpildyta zona. Į kurortinę pajūrio teritoriją ketina investuoti nekilnojamojo turto statytojai. Vienintelis būdas sustabdyti šiuos planus – rasti naujus, įtakingus gyventojus jau esantiems būstams. Nekilnojamojo turto agente dirbanti Erina nusprendžia nenuleisti rankų. Kaip tik atsiranda vienas vyrukas, besidomintis Šobėjaus siūlomais būstais. Erina apsiima Teo padėti išsirinkti naujus namus. Mergina kantriai vedžioja klientą iš vieno namo į kitą. Ji negali patikėti, koks išrankus yra šis potencialus namo pirkėjas. Po ilgų paieškų, Teo galiausiai išsirenka sau pasakiškus namus. Erinai vaikinas labai patinka, bet bėda yra ta, kad Teo nieko nepasakoja apie save ir atrodo saugantis dideles paslaptis.

Žiūrėti per TV

Per pastarasias 30 dienų, šis filmas nebuvo transliuotas televizijos eteryje.

Tačiau čia galite rasti panašaus žanro tv filmų programą:

Filmų Kanalai

TVfilmai.lt yra jūsų asmeninis TV filmų gidas, skirtas tiek kompiuteriui, tiek mobiliajam įrenginiui. Ši platforma suteikia tikslią ir nuolat atnaujinamą informaciją apie televizijoje rodomus filmus, leisdama jums lengvai rasti norimus filmų tvarkaraščius su aprašymais, nuotraukomis, aktoriais ir filmų reklaminiais klipais (treileriais).

TVfilmai.lt ne tik pristato populiariausių televizijų programas, tokias kaip TV3, LNK, LRT, BTV, TV3 Film ir kitas, bet ir pasiūlo platų pasirinkimą kitų kanalų. Tai tik maža dalis visos gausybės! Čia rasite įvairiausių žanrų pasirinkimus, pradedant nuo Veiksmo, Trilerių, Dramų, Romnatinių, Komedijų, Fantastinių, Siaubo, Kriminalinių, Animacinių, Tikrais Faktais, ir baigiant Šeimai skirtų filmų. IMDB reitingus ir filmų anonsus bei informaciją apie jų transliavimo laikus.

O svarbiausia – galimybė sukurti asmeninę TV filmų programą pagal savo skonį. Stebėti tik mėgstamų kanalų filmus, nesvarbu, ar tai filmas ar animacija vaikams. Tvfilmai.lt prisitaiko prie jūsų įpročių ir poreikių, leisdama jums mėgautis televizijos filmais be papildomų pastangų.

TVfilmai.lt yra čia, kad patogiai ir greitai atrastumėte geriausius TV filmus ir animaciją jau dabar! Apsilankykite ir patirkite patogumą!

© 2022 tvfilmai.lt