Cop Car
Metai
2015
Trukmė
1h. 26min.
vidutinio ilgumo
Režisierius
Jon Watts
Aktoriai
Kevin Bacon James Freedson-Jackson Hays Wellford Camryn Manheim Shea Whigham
Šalis
United States of America
Amžiaus cenzas
S

Policijos Automobilis (2015)

Cop Car

6.3
IMDb
34.9K balsų

Du dešimtmečiai vaikai atsitiktinai aptinka nuošaliai paliktą policijos automobilį. Be vargo atidarę dureles jie pamato, kad spynelėje palikti ir rakteliai. Tokios progos berniukai negali praleisti! Atsisėdę į automobilį jie užveda variklį ir pasileidžia visu greičiu į priekį. Pasivažinėjimas tampa nebemielas, kai juos persekioti pradeda miestelio šerifas. Susitepęs pareigūnas bet kokia kaina turi susigrąžinti automobilį, nes jame guli kai kas, ko aplinkinių akys neturi pamatyti. Nekalta išdaiga tampa mirtinai pavojingomis išlikimo gaudynėmis.

Apdovanojimai
1 laimėjimas & 4 nominacijos

Filmo anonsai

Treileris 1
Treileris 2
Treileris 3

Filmo Aktoriai

Filmų Kanalai

TVfilmai.lt yra jūsų asmeninis TV filmų gidas, skirtas tiek kompiuteriui, tiek mobiliajam įrenginiui. Ši platforma suteikia tikslią ir nuolat atnaujinamą informaciją apie televizijoje rodomus filmus, leisdama jums lengvai rasti norimus filmų tvarkaraščius su aprašymais, nuotraukomis, aktoriais ir filmų reklaminiais klipais (treileriais).

TVfilmai.lt ne tik pristato populiariausių televizijų programas, tokias kaip TV3, LNK, LRT, BTV, TV3 Film ir kitas, bet ir pasiūlo platų pasirinkimą kitų kanalų. Tai tik maža dalis visos gausybės! Čia rasite įvairiausių žanrų pasirinkimus, pradedant nuo Veiksmo, Trilerių, Dramų, Romnatinių, Komedijų, Fantastinių, Siaubo, Kriminalinių, Animacinių, Tikrais Faktais, ir baigiant Šeimai skirtų filmų. IMDB reitingus ir filmų anonsus bei informaciją apie jų transliavimo laikus.

O svarbiausia – galimybė sukurti asmeninę TV filmų programą pagal savo skonį. Stebėti tik mėgstamų kanalų filmus, nesvarbu, ar tai filmas ar animacija vaikams. Tvfilmai.lt prisitaiko prie jūsų įpročių ir poreikių, leisdama jums mėgautis televizijos filmais be papildomų pastangų.

TVfilmai.lt yra čia, kad patogiai ir greitai atrastumėte geriausius TV filmus ir animaciją jau dabar! Apsilankykite ir patirkite patogumą!

© 2022 tvfilmai.lt