Backyard BBQ In Love
Metai
2021

Filmas: Ugninga Meilė (2021)

Backyard BBQ In Love

Patyrusi sukrėtimą asmeniniame gyvenime, Džija nori pradėti gyvenimą iš naujo. Mergina atsikrausto į nuostabų miestelį ant ežero kranto. Čia ji įsidarbina miesto savivaldybės Parkų ir poilsio skyriuje. Mergina sužino, kad miestelyje labai trūksta vaikų žaidimo aikštelių ir sporto salės bendruomenės nariams. Ypatingai jos reikia miesto ugniagesių komandai. Džija susipažįsta su kaimynu Džimu. Anksti našliu tapęs Džimas vienas augina šešerių metų dukrelę Lizę. Ugniagesiu dirbantis vyriškis svarsto mesti pavojingą profesinę veiklą, nes visai neseniai gaisro metu žuvo jo kolega. Juk įvykus nelaimei, jo mažoji Liza liktų visiškai viena. Pažintis su nauja kaimyne atneša džiugesio ir į jo gyvenimą. Nuostabiausia yra tai, kad Džija pakvaišusi dėl gaminimo ant grilio! Visai taip pat, kaip ir Džimas! Gaminimas drauge ir nuoširdus bendravimas – suartina. Ar ugniagesių komandai pavyks surinkti lėšų sporto salei įrengti? Ar Džijai pavyks įtikinti merą, kad vaikų žaidimo aikštelė – prioritetinis projektas?

Žiūrėti per TV

Per pastarasias 30 dienų, šis filmas nebuvo transliuotas televizijos eteryje.

Tačiau čia galite rasti panašaus žanro tv filmų programą:

Filmų Kanalai

TVfilmai.lt yra jūsų asmeninis TV filmų gidas, skirtas tiek kompiuteriui, tiek mobiliajam įrenginiui. Ši platforma suteikia tikslią ir nuolat atnaujinamą informaciją apie televizijoje rodomus filmus, leisdama jums lengvai rasti norimus filmų tvarkaraščius su aprašymais, nuotraukomis, aktoriais ir filmų reklaminiais klipais (treileriais).

TVfilmai.lt ne tik pristato populiariausių televizijų programas, tokias kaip TV3, LNK, LRT, BTV, TV3 Film ir kitas, bet ir pasiūlo platų pasirinkimą kitų kanalų. Tai tik maža dalis visos gausybės! Čia rasite įvairiausių žanrų pasirinkimus, pradedant nuo Veiksmo, Trilerių, Dramų, Romnatinių, Komedijų, Fantastinių, Siaubo, Kriminalinių, Animacinių, Tikrais Faktais, ir baigiant Šeimai skirtų filmų. IMDB reitingus ir filmų anonsus bei informaciją apie jų transliavimo laikus.

O svarbiausia – galimybė sukurti asmeninę TV filmų programą pagal savo skonį. Stebėti tik mėgstamų kanalų filmus, nesvarbu, ar tai filmas ar animacija vaikams. Tvfilmai.lt prisitaiko prie jūsų įpročių ir poreikių, leisdama jums mėgautis televizijos filmais be papildomų pastangų.

TVfilmai.lt yra čia, kad patogiai ir greitai atrastumėte geriausius TV filmus ir animaciją jau dabar! Apsilankykite ir patirkite patogumą!

© 2022 tvfilmai.lt