Chaos Queens: Für Jede Lösung Ein Problem
Metai
2017
Trukmė
1h. 30min.
vidutinio ilgumo
Režisierius
Thomas Freundner
Aktoriai
Šalis
Germany

Kai Viskas Slysta Iš Rankų. Dar Daugiau Problemų (2017)

Chaos Queens: Für Jede Lösung Ein Problem

Trisdešimt penkerių metų Gerė pavargo žiūrėti, kaip gyvenimas eina pro šalį, o laimė praskrenda lyg paukštė tolumoj. Mergina jaučiasi vieniša ir nemylima. Visi bandymai rasti tą vienintelį sielos draugą pažinčių svetainėse baigiasi nesėkme. O dar labiau liūdesys prislegia sužinojus, kad jos geriausia draugė Čarlė laukiasi pirmagimio. Nusprendusi nutraukti apgailėtiną, nieko vertą gyvenimą, ji prieš tai parašo atvirus laiškus savo artimiesiems: seseriai, mamai, viršininkui Adrianui, buto nuomotojui. Bet, kai planas nusižudyti užgėrus saują tablečių buteliu degtinės neišdega, jos gyvenimas tampa dar sudėtingesnis. Juk būdama per daug nuoširdi ir atvira, ji santykių tikrai nepagerino!

Žiūrėti per TV

Per pastarasias 30 dienų, šis filmas nebuvo transliuotas televizijos eteryje.

Tačiau čia galite rasti panašaus žanro tv filmų programą: Komedija

Filmo Aktoriai

Filmų Kanalai

TVfilmai.lt yra jūsų asmeninis TV filmų gidas, skirtas tiek kompiuteriui, tiek mobiliajam įrenginiui. Ši platforma suteikia tikslią ir nuolat atnaujinamą informaciją apie televizijoje rodomus filmus, leisdama jums lengvai rasti norimus filmų tvarkaraščius su aprašymais, nuotraukomis, aktoriais ir filmų reklaminiais klipais (treileriais).

TVfilmai.lt ne tik pristato populiariausių televizijų programas, tokias kaip TV3, LNK, LRT, BTV, TV3 Film ir kitas, bet ir pasiūlo platų pasirinkimą kitų kanalų. Tai tik maža dalis visos gausybės! Čia rasite įvairiausių žanrų pasirinkimus, pradedant nuo Veiksmo, Trilerių, Dramų, Romnatinių, Komedijų, Fantastinių, Siaubo, Kriminalinių, Animacinių, Tikrais Faktais, ir baigiant Šeimai skirtų filmų. IMDB reitingus ir filmų anonsus bei informaciją apie jų transliavimo laikus.

O svarbiausia – galimybė sukurti asmeninę TV filmų programą pagal savo skonį. Stebėti tik mėgstamų kanalų filmus, nesvarbu, ar tai filmas ar animacija vaikams. Tvfilmai.lt prisitaiko prie jūsų įpročių ir poreikių, leisdama jums mėgautis televizijos filmais be papildomų pastangų.

TVfilmai.lt yra čia, kad patogiai ir greitai atrastumėte geriausius TV filmus ir animaciją jau dabar! Apsilankykite ir patirkite patogumą!

© 2022 tvfilmai.lt