One Shot
Metai
2021
Trukmė
1h. 37min.
vidutinio ilgumo
Režisierius
James Nunn
Aktoriai
Šalis
United Kingdom

Filmas: Vienintelis šansas (2021)

One Shot

Siekdamas užkirsti kelią teroristiniam išpuoliui Vašingtone, elitinis jūrų laivyno karių būrys vyksta į saloje esantį CŽV kalėjimą. Čia jie turi perimti ir izoliuoti ypatingą kalinį. Įtampa auga dar neprasidėjus misijai, nes kalėjimo pavaduotojas Tomas Šyldsas atsisako paleisti įtariamą teroristą. Visas būrys patenka į nepavydėtiną padėtį, kai bazę užpuola gauja sukilėlių, kurie taip pat bando išsivežti tą patį kalinį. Jūrų pėstininkai su kalėjimo prižiūrėtojais privalo nedelsiant suvienyti jėgas ir eliminuoti smogikus.

Žiūrėti per TV

Per pastarasias 30 dienų, šis filmas nebuvo transliuotas televizijos eteryje.

Tačiau čia galite rasti panašaus žanro tv filmų programą: Veiksmo, Trileris

Filmo anonsai

Treileris 1
Treileris 2

Filmo Aktoriai

Filmų Kanalai

TVfilmai.lt yra jūsų asmeninis TV filmų gidas, skirtas tiek kompiuteriui, tiek mobiliajam įrenginiui. Ši platforma suteikia tikslią ir nuolat atnaujinamą informaciją apie televizijoje rodomus filmus, leisdama jums lengvai rasti norimus filmų tvarkaraščius su aprašymais, nuotraukomis, aktoriais ir filmų reklaminiais klipais (treileriais).

TVfilmai.lt ne tik pristato populiariausių televizijų programas, tokias kaip TV3, LNK, LRT, BTV, TV3 Film ir kitas, bet ir pasiūlo platų pasirinkimą kitų kanalų. Tai tik maža dalis visos gausybės! Čia rasite įvairiausių žanrų pasirinkimus, pradedant nuo Veiksmo, Trilerių, Dramų, Romnatinių, Komedijų, Fantastinių, Siaubo, Kriminalinių, Animacinių, Tikrais Faktais, ir baigiant Šeimai skirtų filmų. IMDB reitingus ir filmų anonsus bei informaciją apie jų transliavimo laikus.

O svarbiausia – galimybė sukurti asmeninę TV filmų programą pagal savo skonį. Stebėti tik mėgstamų kanalų filmus, nesvarbu, ar tai filmas ar animacija vaikams. Tvfilmai.lt prisitaiko prie jūsų įpročių ir poreikių, leisdama jums mėgautis televizijos filmais be papildomų pastangų.

TVfilmai.lt yra čia, kad patogiai ir greitai atrastumėte geriausius TV filmus ir animaciją jau dabar! Apsilankykite ir patirkite patogumą!

© 2022 tvfilmai.lt