Dead Draw
Metai
2016
Trukmė
1h. 33min.
vidutinio ilgumo
Režisierius
Brian Klemesrud
Aktoriai
Šalis
United States of America

Filmas: Jokių Laimėtojų (2016)

Dead Draw

Vagišių gauja pasamdoma apšvarinti narkotikų karteliui priklausančius seifus. Darbas garantuoja 25 milijonus dolerių ir po to lauksiantį orų gyvenimą. Tačiau viskas pasikeičia, kai lėktuvo angare jie randa nužudytą vieną iš saviškių, turėjusį juos išskraidinti su pasakišku grobiu. Be piloto jie įkalinami ir nebeturi galimybės ištrūkti. Kas galėjo nutekinti nusikaltimo planus ir išduoti juos? Ištikimybė vienas kitam tampa įtarinėjimu, o draugai - priešais. Kuris iš jų yra išdavikas? Ar trijulei pavyks išgyventi naktį?

Apdovanojimai
1 laimėjimas & 1 nominacija

Žiūrėti per TV

Per pastarasias 30 dienų, šis filmas nebuvo transliuotas televizijos eteryje.

Tačiau čia galite rasti panašaus žanro tv filmų programą: Trileris, Kriminalinis

Filmo Aktoriai

Filmų Kanalai

TVfilmai.lt yra jūsų asmeninis TV filmų gidas, skirtas tiek kompiuteriui, tiek mobiliajam įrenginiui. Ši platforma suteikia tikslią ir nuolat atnaujinamą informaciją apie televizijoje rodomus filmus, leisdama jums lengvai rasti norimus filmų tvarkaraščius su aprašymais, nuotraukomis, aktoriais ir filmų reklaminiais klipais (treileriais).

TVfilmai.lt ne tik pristato populiariausių televizijų programas, tokias kaip TV3, LNK, LRT, BTV, TV3 Film ir kitas, bet ir pasiūlo platų pasirinkimą kitų kanalų. Tai tik maža dalis visos gausybės! Čia rasite įvairiausių žanrų pasirinkimus, pradedant nuo Veiksmo, Trilerių, Dramų, Romnatinių, Komedijų, Fantastinių, Siaubo, Kriminalinių, Animacinių, Tikrais Faktais, ir baigiant Šeimai skirtų filmų. IMDB reitingus ir filmų anonsus bei informaciją apie jų transliavimo laikus.

O svarbiausia – galimybė sukurti asmeninę TV filmų programą pagal savo skonį. Stebėti tik mėgstamų kanalų filmus, nesvarbu, ar tai filmas ar animacija vaikams. Tvfilmai.lt prisitaiko prie jūsų įpročių ir poreikių, leisdama jums mėgautis televizijos filmais be papildomų pastangų.

TVfilmai.lt yra čia, kad patogiai ir greitai atrastumėte geriausius TV filmus ir animaciją jau dabar! Apsilankykite ir patirkite patogumą!

© 2022 tvfilmai.lt