2012
Metai
2012
Trukmė
2min.
trumpas
Režisierius
Johannes Gierlinger
Aktoriai
Šalis
United Kingdom
Amžiaus cenzas
N-14

Filmas: 2012 (2012)

Originalus pavadinimas: 2012

Sporto Veiksmo Nuotykių

Veiksmas, kuriame vaidina Johnas Cusackas, Chiwetel Ejiofor ir Thandie Newton. Amerikiečių mokslininkas perspėja visus, kurie klausysis, kad planeta atsidūrė ant nelaimės slenksčio, o kai įvyksta aplinkos katastrofa, pasaulio lyderiai planuoja išgelbėti atrinktus žmonijos narius ir rengia planą, kaip išgelbėti turtingesnius pasaulio gyventojus juos apsaugant. keturiose didelėse arkose. Tuo tarpu vienas paprastas vyras stengiasi išlaikyti savo šeimą gyvą, nes pasaulis yra išardytas. Tarp aktorių taip pat vaidina Morgan Lily ir Woody Harrelson.

Apdovanojimai
laimėjo 1 Primetime Emmy. 2 laimėjimai & 5 nominacijos viso

Žiūrėti per TV

Per pastarasias 30 dienų, šis filmas nebuvo transliuotas televizijos eteryje.

Tačiau čia galite rasti panašaus žanro tv filmų programą: Sporto, Veiksmo, Nuotykių,

Filmo Aktoriai

Filmų Kanalai

TVfilmai.lt yra jūsų asmeninis TV filmų gidas, skirtas tiek kompiuteriui, tiek mobiliajam įrenginiui. Ši platforma suteikia tikslią ir nuolat atnaujinamą informaciją apie televizijoje rodomus filmus, leisdama jums lengvai rasti norimus filmų tvarkaraščius su aprašymais, nuotraukomis, aktoriais ir filmų reklaminiais klipais (treileriais).

TVfilmai.lt ne tik pristato populiariausių televizijų programas, tokias kaip TV3, LNK, LRT, BTV, TV3 Film ir kitas, bet ir pasiūlo platų pasirinkimą kitų kanalų. Tai tik maža dalis visos gausybės! Čia rasite įvairiausių žanrų pasirinkimus, pradedant nuo Veiksmo, Trilerių, Dramų, Romnatinių, Komedijų, Fantastinių, Siaubo, Kriminalinių, Animacinių, Tikrais Faktais, ir baigiant Šeimai skirtų filmų. IMDB reitingus ir filmų anonsus bei informaciją apie jų transliavimo laikus.

O svarbiausia – galimybė sukurti asmeninę TV filmų programą pagal savo skonį. Stebėti tik mėgstamų kanalų filmus, nesvarbu, ar tai filmas ar animacija vaikams. Tvfilmai.lt prisitaiko prie jūsų įpročių ir poreikių, leisdama jums mėgautis televizijos filmais be papildomų pastangų.

TVfilmai.lt yra čia, kad patogiai ir greitai atrastumėte geriausius TV filmus ir animaciją jau dabar! Apsilankykite ir patirkite patogumą!

© 2022 tvfilmai.lt