Manderlay
Metai
2005
Trukmė
2h. 19min.
ilgas
Režisierius
Lars von Trier
Aktoriai
Šalis
Denmark, Sweden, Netherlands, France, Germany, United Kingdom, Italy, United States

Filmas: Manderlis (2005)

Manderlay

Greis Maligan 1933 metais išvyksta iš Dogvilio ir su tėvu bei jo gangsteriais leidžiasi į Jungtinių Valstijų pietus ieškoti naujų medžioklės plotų. Manderliu vadinamame sklype išvysta vergą, pasiruošusį bausmei. Kadangi vergovė panaikinta jau prieš septyniasdešimt metų, jaunoji Greis ima piktintis Manderlio savininkų požiūriu, mat jie verčia vergus dirbti medvilnės laukuose ir laikosi iš anksto nustatytų niekingų taisyklių, vadinamų "Ponios įstatymu". Greis su keliais gangsteriais nusprendžia pasilikti Manderlyje ir padovanoti vergams bei baltaodžių šeimai demokratijos sampratą. Atėjus derliaus nuėmimo metui, ji pamato socialinę ir ekonominę Manderlio realybę.

Apdovanojimai
1 laimėjimas & 16 nominacijos

Žiūrėti per TV

Per pastarasias 30 dienų, šis filmas nebuvo transliuotas televizijos eteryje.

Tačiau čia galite rasti panašaus žanro tv filmų programą: Drama

Filmo anonsai

Treileris 1

Filmo Aktoriai

Filmų Kanalai

TVfilmai.lt yra jūsų asmeninis TV filmų gidas, skirtas tiek kompiuteriui, tiek mobiliajam įrenginiui. Ši platforma suteikia tikslią ir nuolat atnaujinamą informaciją apie televizijoje rodomus filmus, leisdama jums lengvai rasti norimus filmų tvarkaraščius su aprašymais, nuotraukomis, aktoriais ir filmų reklaminiais klipais (treileriais).

TVfilmai.lt ne tik pristato populiariausių televizijų programas, tokias kaip TV3, LNK, LRT, BTV, TV3 Film ir kitas, bet ir pasiūlo platų pasirinkimą kitų kanalų. Tai tik maža dalis visos gausybės! Čia rasite įvairiausių žanrų pasirinkimus, pradedant nuo Veiksmo, Trilerių, Dramų, Romnatinių, Komedijų, Fantastinių, Siaubo, Kriminalinių, Animacinių, Tikrais Faktais, ir baigiant Šeimai skirtų filmų. IMDB reitingus ir filmų anonsus bei informaciją apie jų transliavimo laikus.

O svarbiausia – galimybė sukurti asmeninę TV filmų programą pagal savo skonį. Stebėti tik mėgstamų kanalų filmus, nesvarbu, ar tai filmas ar animacija vaikams. Tvfilmai.lt prisitaiko prie jūsų įpročių ir poreikių, leisdama jums mėgautis televizijos filmais be papildomų pastangų.

TVfilmai.lt yra čia, kad patogiai ir greitai atrastumėte geriausius TV filmus ir animaciją jau dabar! Apsilankykite ir patirkite patogumą!

© 2022 tvfilmai.lt