Wonderful Losers: A Different World
Metai
2017
Trukmė
1h. 11min.
vidutinio ilgumo
Režisierius
Arūnas Matelis
Aktoriai
Šalis
Belgium,Italy,Latvia,Lithuania,Switzerland

Nuostabieji Lūzeriai. Kita Planeta (2017)

Wonderful Losers: A Different World

Dokumentinis filmas pasakoja apie vienas sudėtingiausių ir populiariausių dviračių varžybų pasaulyje - "Giro d'Italia". Tačiau ne apie garbę ir šlovę. Šios juostos herojai - vadinamieji "gregoriai" - didžiausius iššūkius įveikiantys ir lyderių užnugaryje liekantys sportininkai - "lūzeriai", neturintys teisės į asmenines pergales. "Gregoriai" komandų lyderius aprūpinana vandeniu, maistu, padeda įveikti sunkias atkarpas, uždengia nuo vėjo, t. y. sukuria visas sąlygas finišuoti pirmiesiems. Herojai, savo pasiaukojimu nutiesia kelią į pergalę kitiems ir tampa universaliais pasiaukojimo dėl kitų pavyzdžiais. Anot kino kritikės Rasos Paukštytės, "Nuostabieji lūzeriai…" tęsia ir papildo dokumentinio kino tradiciją, kuria sekant geras filmas apie sportą yra tas, kuris - ne apie sportą, o apie universalias žmogiškas tiesas, vertybes ir dramas.

Žiūrėti per TV

Per pastarasias 30 dienų, šis filmas nebuvo transliuotas televizijos eteryje.

Tačiau čia galite rasti panašaus žanro tv filmų programą: Documentinis

Filmo anonsai

Treileris 1

Filmo Aktoriai

Filmų Kanalai

TVfilmai.lt yra jūsų asmeninis TV filmų gidas, skirtas tiek kompiuteriui, tiek mobiliajam įrenginiui. Ši platforma suteikia tikslią ir nuolat atnaujinamą informaciją apie televizijoje rodomus filmus, leisdama jums lengvai rasti norimus filmų tvarkaraščius su aprašymais, nuotraukomis, aktoriais ir filmų reklaminiais klipais (treileriais).

TVfilmai.lt ne tik pristato populiariausių televizijų programas, tokias kaip TV3, LNK, LRT, BTV, TV3 Film ir kitas, bet ir pasiūlo platų pasirinkimą kitų kanalų. Tai tik maža dalis visos gausybės! Čia rasite įvairiausių žanrų pasirinkimus, pradedant nuo Veiksmo, Trilerių, Dramų, Romnatinių, Komedijų, Fantastinių, Siaubo, Kriminalinių, Animacinių, Tikrais Faktais, ir baigiant Šeimai skirtų filmų. IMDB reitingus ir filmų anonsus bei informaciją apie jų transliavimo laikus.

O svarbiausia – galimybė sukurti asmeninę TV filmų programą pagal savo skonį. Stebėti tik mėgstamų kanalų filmus, nesvarbu, ar tai filmas ar animacija vaikams. Tvfilmai.lt prisitaiko prie jūsų įpročių ir poreikių, leisdama jums mėgautis televizijos filmais be papildomų pastangų.

TVfilmai.lt yra čia, kad patogiai ir greitai atrastumėte geriausius TV filmus ir animaciją jau dabar! Apsilankykite ir patirkite patogumą!

© 2022 tvfilmai.lt