Ricky - Normal War Gestern
Metai
2013

Rikis. Vakar Buvo Vakar (2013)

Ricky - Normal War Gestern

Dešimtmetis Rikis nesijaučia bailiu, tačiau vis tiek nublanksta prieš vyresnį brolį Michą, kuris visada jį pašiepia. Jų tėvų medžio apdirbimo dirbtuvės yra vienintelė vieta, kur Rikis jaučiasi saugus, tačiau verslas patiria sunkumų, o šeimos gerovė atsiduria pavojuje. Nenuorama Micha nuolat pykstasi su tėvu. Viskas pasikeičia, kai į kaimą atsikrausto žavi trylikametė mergaitė Aleks. Micha ja susižavi, bet ši vedžioja vaikiną už nosies. Štai tada ir prireikia sumaniojo Rikio, kad šis pašnipinėtų mergaitę. Mainais už tai Micha tampa Rikio asmens sargybiniu. Netrukus jiedu virsta tikra komanda. Rikis pagaliau užmezga su broliu artimus santykius, kurių visada taip troško.

Žiūrėti per TV

Per pastarasias 30 dienų, šis filmas nebuvo transliuotas televizijos eteryje.

Tačiau čia galite rasti panašaus žanro tv filmų programą:

Filmų Kanalai

TVfilmai.lt yra jūsų asmeninis TV filmų gidas, skirtas tiek kompiuteriui, tiek mobiliajam įrenginiui. Ši platforma suteikia tikslią ir nuolat atnaujinamą informaciją apie televizijoje rodomus filmus, leisdama jums lengvai rasti norimus filmų tvarkaraščius su aprašymais, nuotraukomis, aktoriais ir filmų reklaminiais klipais (treileriais).

TVfilmai.lt ne tik pristato populiariausių televizijų programas, tokias kaip TV3, LNK, LRT, BTV, TV3 Film ir kitas, bet ir pasiūlo platų pasirinkimą kitų kanalų. Tai tik maža dalis visos gausybės! Čia rasite įvairiausių žanrų pasirinkimus, pradedant nuo Veiksmo, Trilerių, Dramų, Romnatinių, Komedijų, Fantastinių, Siaubo, Kriminalinių, Animacinių, Tikrais Faktais, ir baigiant Šeimai skirtų filmų. IMDB reitingus ir filmų anonsus bei informaciją apie jų transliavimo laikus.

O svarbiausia – galimybė sukurti asmeninę TV filmų programą pagal savo skonį. Stebėti tik mėgstamų kanalų filmus, nesvarbu, ar tai filmas ar animacija vaikams. Tvfilmai.lt prisitaiko prie jūsų įpročių ir poreikių, leisdama jums mėgautis televizijos filmais be papildomų pastangų.

TVfilmai.lt yra čia, kad patogiai ir greitai atrastumėte geriausius TV filmus ir animaciją jau dabar! Apsilankykite ir patirkite patogumą!

© 2022 tvfilmai.lt