The Revenant
Metai
2015
Trukmė
2h. 36min.
ilgas
Režisierius
Alejandro G. Iñárritu
Aktoriai
Leonardo DiCaprio Tom Hardy Domhnall Gleeson Will Poulter Adrien Brody
Šalis
USA, Hong Kong, Taiwan
Amžiaus cenzas
N-14

Filmas: Hju Glaso legenda (2015)

The Revenant

8
IMDb
844.4K balsų

2015 m. JAV. Nuotyikių drama.
Rež. Alejandro González Iñárritu. Vaid.: Leonardo DiCaprio, Tom Hardy, Domhnall Gleeson, Will Poulter, Lukas Haas, Brad Carter, Kristoffer Jonen.
Reitingas: N-16

Prestižiškiausiais kino apdovanojimais įvertintų filmų „Žmogus-paukštis“, „Biutiful“, „Babelis“ ir „21 gramas“ režisierius Alejandro Gonzálezas Iñárritu į didžiuosius kino ekranus grįžta su nauja istorija, kuri stebins, gniauš kvapą ir įrodys, jog žmogus gali įveikti bet kokias kliūtis.

1823 metais Hju Glasas – patyręs keliautojas ir vienas geriausių kailių medžiotojų, vienos ekspedicijos metu akis į akį susiduria su nuožmiu lokiu. Tarp lokio ir žmogaus kilusi dvikova baigiasi ne taip, kaip medžiotojas tikėjosi. Nors Hju pavyksta nukauti lokį, šis medžiotoją sužeidžia kone mirtinai. Vienintelė sunkiai sužeisto ir sąmonės netekusio Hju viltis – jo bendražygiai. Tačiau draugą slaugyti paskirtas Džonas Fidžeraldas, ne tik palieka Hju likimo valiai, pavagia visus jo ginklus, bet ir nužudo jo sūnų.

Atgavęs sąmonę, sunkiai sužeistas ir beginklis, vedamas vien nepalaužiamos valios, meilės šeimai ir keršto troškimo, Hju vienui vienas turės įveikti 300 km bei stingdančius žiemos pavojus, kad apgintų savo vardą ir šeimos ramybę.

Pagal tikrus įvykius sukurtas filmas pasakoja tikrą amerikiečių kailių medžiotojo Hju Glaso istoriją. Netikėtina jo drama ir kova dėl išlikimo daugeliui tapo įkvėpimo šaltiniu – jo patirtis aprašyta populiariame Michaelio Punke romane. Išvydus šį filmą filme regėtus kadrus bus sunku pamiršti, o šiurpi šio žmogaus legenda ilgam įstrigs atmintyje.

Pagrindinis vaidmuo filme patikėtas penkiems „Oskarams“ nominuotam aktoriui Leonardo DiCaprio. Dramoje taip pat vaidina Tomas Hardy, Domhnallas Gleesonas, Willas Poulteris ir kiti.

Apdovanojimai
laimėjo 3 oskarams. dar 87 laimėjimai & 187 nominacijos.
Buvę eterio laikai
Rugsėjis 12d.
22:50
Rugsėjis 11d.
21:00
Rugpjūtis 27d.
22:00

Filmo "Hju Glaso legenda " treileriai

Treileris 1

Filmo "Hju Glaso legenda " pagrindiniai aktoriai