Les plus belles années d'une vie
Metai
2019
Trukmė
1h. 30min.
vidutinio ilgumo
Režisierius
Claude Lelouch
Aktoriai
Šalis
France
Amžiaus cenzas
N-14

Gražiausi gyvenimo metai (2019)

Les plus belles années d'une vie

Claude Lelouchas legendinį filmą „Vyras ir moteris“ 1966 metais sukūrė būdamas vos 28 metų, ir, anot jo, čia papasakota banaliausia pasaulyje istorija banaliausiu pavadinimu. Bet kodėl iki šiol vyresnioji karta prisimena scenas iš filmo: pilka rudeniška pakrantė, nerami jūra, vyras ir moteris, su vaikais besilinksminantys pajūryje, šlubčiojantis senis su šunimi, kuris lyg irgi šlubuoja? Besiplaikstantys vėjyje Anouk Aimée plaukai, švelniai geros Jean-Louis Trintignant’o akys, šypsenos, nedrąsūs prisilietimai. Lengvai sumišę, simpatizuojantys, nusivylę, sutrikę, įsimylėję. Pokalbis automobilyje: ką gelbėsi, jei degs namas, – Rembranto paveikslą ar katiną. Katiną. Santykiai atsiradę tarp labai skirtingų žmonių, kuriuos jungia tik vienatvė ir tragiški praradimai praeityje, kai nusitrynė ribos tarp praeities ir ateities. Legendinio filmo „Vyras ir moteris“ tęsinyje po daugelio metų sutinkame jau pamiltus herojus. Ana baigė aktorės karjerą ir rūpinasi krautuvėle Normandijoje. O Žanas Luji leidžia dienas senelių namuose ir beveik neprisimena savo šlovingos lenktynininko karjeros. Bet štai vieną dieną Ana aplanko Žaną Luji. Prisėda šalia. Jis nusišypso, ji pasitaiso plaukus... Buvę mylimieji leidžiasi į prisiminimus, nuspalvintus meile, nostalgija ir švelniu liūdesiu. Filme gausu epizodų iš ankstesnio filmo apie vieną gražiausių meilės istorijų kine, o svarbiausia, kad vėl girdime pamėgtą nepakartojamą kompozitoriaus Francis Lai melodiją.

Žiūrėti per TV

Per pastarasias 30 dienų, šis filmas nebuvo transliuotas televizijos eteryje.

Tačiau čia galite rasti panašaus žanro tv filmų programą: Drama, Romantinis, Komedija

Filmo anonsai

Treileris 1

Filmo Aktoriai

Filmų Kanalai

TVfilmai.lt yra jūsų asmeninis TV filmų gidas, skirtas tiek kompiuteriui, tiek mobiliajam įrenginiui. Ši platforma suteikia tikslią ir nuolat atnaujinamą informaciją apie televizijoje rodomus filmus, leisdama jums lengvai rasti norimus filmų tvarkaraščius su aprašymais, nuotraukomis, aktoriais ir filmų reklaminiais klipais (treileriais).

TVfilmai.lt ne tik pristato populiariausių televizijų programas, tokias kaip TV3, LNK, LRT, BTV, TV3 Film ir kitas, bet ir pasiūlo platų pasirinkimą kitų kanalų. Tai tik maža dalis visos gausybės! Čia rasite įvairiausių žanrų pasirinkimus, pradedant nuo Veiksmo, Trilerių, Dramų, Romnatinių, Komedijų, Fantastinių, Siaubo, Kriminalinių, Animacinių, Tikrais Faktais, ir baigiant Šeimai skirtų filmų. IMDB reitingus ir filmų anonsus bei informaciją apie jų transliavimo laikus.

O svarbiausia – galimybė sukurti asmeninę TV filmų programą pagal savo skonį. Stebėti tik mėgstamų kanalų filmus, nesvarbu, ar tai filmas ar animacija vaikams. Tvfilmai.lt prisitaiko prie jūsų įpročių ir poreikių, leisdama jums mėgautis televizijos filmais be papildomų pastangų.

TVfilmai.lt yra čia, kad patogiai ir greitai atrastumėte geriausius TV filmus ir animaciją jau dabar! Apsilankykite ir patirkite patogumą!

© 2022 tvfilmai.lt