La Fille Inconnue
Metai
2016
Trukmė
1h. 46min.
vidutinio ilgumo
Režisierius
Luc Dardenne
Aktoriai
Šalis
Belgium

Filmas: Nepažįstamoji (2016)

La Fille Inconnue

Jauna gydytoja Žani vadovauja priemiesčio klinikai. Jai kasdien tenka susidurti su sunkios būklės pacientais. Vieną vėlų vakarą pasibaigus darbo valandoms ji neatsiliepia į jaunos merginos pagalbos skambutį. Kitą dieną paaiškėja pagalbos prašiusios merginos mirties aplinkybės. Gydytojos Žani niekas nekaltina, tačiau ji pati visiškai praranda savitvardą. Sąžinės priekaištai ir kaltės jausmas virsta savotišku apsėdimu, verčiančiu ją pradėti savo tyrimą. Kas toji mergina ir kas atsakingas už jos mirtį? Žymusis brolių Dardemų iš Belgijos duetas pristato kriminalinę dramą – "Nepažįstamoji".

Žiūrėti per TV

Per pastarasias 30 dienų, šis filmas nebuvo transliuotas televizijos eteryje.

Tačiau čia galite rasti panašaus žanro tv filmų programą: Trileris, Drama, Kriminalinis

Filmo anonsai

Treileris 1

Filmo Aktoriai

Filmų Kanalai

TVfilmai.lt yra jūsų asmeninis TV filmų gidas, skirtas tiek kompiuteriui, tiek mobiliajam įrenginiui. Ši platforma suteikia tikslią ir nuolat atnaujinamą informaciją apie televizijoje rodomus filmus, leisdama jums lengvai rasti norimus filmų tvarkaraščius su aprašymais, nuotraukomis, aktoriais ir filmų reklaminiais klipais (treileriais).

TVfilmai.lt ne tik pristato populiariausių televizijų programas, tokias kaip TV3, LNK, LRT, BTV, TV3 Film ir kitas, bet ir pasiūlo platų pasirinkimą kitų kanalų. Tai tik maža dalis visos gausybės! Čia rasite įvairiausių žanrų pasirinkimus, pradedant nuo Veiksmo, Trilerių, Dramų, Romnatinių, Komedijų, Fantastinių, Siaubo, Kriminalinių, Animacinių, Tikrais Faktais, ir baigiant Šeimai skirtų filmų. IMDB reitingus ir filmų anonsus bei informaciją apie jų transliavimo laikus.

O svarbiausia – galimybė sukurti asmeninę TV filmų programą pagal savo skonį. Stebėti tik mėgstamų kanalų filmus, nesvarbu, ar tai filmas ar animacija vaikams. Tvfilmai.lt prisitaiko prie jūsų įpročių ir poreikių, leisdama jums mėgautis televizijos filmais be papildomų pastangų.

TVfilmai.lt yra čia, kad patogiai ir greitai atrastumėte geriausius TV filmus ir animaciją jau dabar! Apsilankykite ir patirkite patogumą!

© 2022 tvfilmai.lt