Liebesreigen In Samlund
Metai
2017

Zamlundo Meilės Suktinis (2017)

Liebesreigen In Samlund

Silvijos skiltis "Geroji Greta" – viena populiariausių Švedijoje leidžiamame laikraštyje. Moteris pataria ir atsako į klausimus, susijusius su meile, jausmais ir santykiais. Tiesa, niekas iš tiesų nežino, kaip atrodo Silvija. Ji slepia savo privatų gyvenimą. Pakeliui į gimtuosius namus, kelte, moteris sutinka charizmatišką nepažįstamąjį, kuris skaito "Gerosios Gretos" skiltis ir labai mėgsta ten pateikiamas įžvalgas. Silvija susižavi vyriškiu. Tačiau kai moteris atvyksta į namus, ji pamato, kad nepažįstamasis kelte ir jos sesers naujasis draugas – tas pats asmuo.

Žiūrėti per TV

Per pastarasias 30 dienų, šis filmas nebuvo transliuotas televizijos eteryje.

Tačiau čia galite rasti panašaus žanro tv filmų programą:

Filmų Kanalai

TVfilmai.lt yra jūsų asmeninis TV filmų gidas, skirtas tiek kompiuteriui, tiek mobiliajam įrenginiui. Ši platforma suteikia tikslią ir nuolat atnaujinamą informaciją apie televizijoje rodomus filmus, leisdama jums lengvai rasti norimus filmų tvarkaraščius su aprašymais, nuotraukomis, aktoriais ir filmų reklaminiais klipais (treileriais).

TVfilmai.lt ne tik pristato populiariausių televizijų programas, tokias kaip TV3, LNK, LRT, BTV, TV3 Film ir kitas, bet ir pasiūlo platų pasirinkimą kitų kanalų. Tai tik maža dalis visos gausybės! Čia rasite įvairiausių žanrų pasirinkimus, pradedant nuo Veiksmo, Trilerių, Dramų, Romnatinių, Komedijų, Fantastinių, Siaubo, Kriminalinių, Animacinių, Tikrais Faktais, ir baigiant Šeimai skirtų filmų. IMDB reitingus ir filmų anonsus bei informaciją apie jų transliavimo laikus.

O svarbiausia – galimybė sukurti asmeninę TV filmų programą pagal savo skonį. Stebėti tik mėgstamų kanalų filmus, nesvarbu, ar tai filmas ar animacija vaikams. Tvfilmai.lt prisitaiko prie jūsų įpročių ir poreikių, leisdama jums mėgautis televizijos filmais be papildomų pastangų.

TVfilmai.lt yra čia, kad patogiai ir greitai atrastumėte geriausius TV filmus ir animaciją jau dabar! Apsilankykite ir patirkite patogumą!

© 2022 tvfilmai.lt