Maria Theresa II
Metai
2019
Amžiaus cenzas
s

Filmas: Marija Terezė 2 (2019)

Maria Theresa II

Marija Terezė buvo vyriausia Brunsviko-Volfenbiutelio princesės Elžbietos Kristinos ir imperatoriaus Karolio VI duktė. Kadangi sūnų neturėjo, tėvas imperatorius 1713 m. Mariją Terezę paskelbė Habsburgų monarchijos paveldėtoja. Po imperatoriaus, kuris pretendavo ir į Austrijos paveldėjimą, mirties 1745 m. Marija Terezė gavo imperijos sostą, ir imperatoriumi buvo karūnuotas jos vyras Pranciškus I. Marija Terezė paveldėjo visiškai pakrikusią valstybę: atskiras jos dalis jungė silpni federacijos ryšiai, ekonominė būklė buvo apverktina. Marija Terezė įvykdė keletą svarbių reformų, kariavo su Prūsija, atgavo Galiciją ir Bukoviną, susigrąžino Vengrijos savitumą. Filmo antrajame sezone po Karolio VI mirties Marija Terezė su vyru ir dukromis grįžta į Vieną. Pagal specialų nutarimą Austriją valdys Marija Terezė, tačiau dvaro ministrai mano, kad tai ne moters jėgoms. Netrukus pasiekia neramios naujienos: prūsų karaliaus Frydricho kariuomenė įsiveržė į Sileziją. Šalis atsiduria ant karo slenksčio. Austrijai gresia pražūtis. Europos monarchijos vietoj žadėtos pagalbos puola šalį. Marijai Terezei būtina atskleisti savo diplomatijos stebuklus, kad atkovotų Habsburgų dinastijos nepriklausomybę ir sustiprintų Austrijos imperijos prestižą.

Žiūrėti per TV

Per pastarasias 30 dienų, šis filmas nebuvo transliuotas televizijos eteryje.

Tačiau čia galite rasti panašaus žanro tv filmų programą:

Filmų Kanalai

TVfilmai.lt yra jūsų asmeninis TV filmų gidas, skirtas tiek kompiuteriui, tiek mobiliajam įrenginiui. Ši platforma suteikia tikslią ir nuolat atnaujinamą informaciją apie televizijoje rodomus filmus, leisdama jums lengvai rasti norimus filmų tvarkaraščius su aprašymais, nuotraukomis, aktoriais ir filmų reklaminiais klipais (treileriais).

TVfilmai.lt ne tik pristato populiariausių televizijų programas, tokias kaip TV3, LNK, LRT, BTV, TV3 Film ir kitas, bet ir pasiūlo platų pasirinkimą kitų kanalų. Tai tik maža dalis visos gausybės! Čia rasite įvairiausių žanrų pasirinkimus, pradedant nuo Veiksmo, Trilerių, Dramų, Romnatinių, Komedijų, Fantastinių, Siaubo, Kriminalinių, Animacinių, Tikrais Faktais, ir baigiant Šeimai skirtų filmų. IMDB reitingus ir filmų anonsus bei informaciją apie jų transliavimo laikus.

O svarbiausia – galimybė sukurti asmeninę TV filmų programą pagal savo skonį. Stebėti tik mėgstamų kanalų filmus, nesvarbu, ar tai filmas ar animacija vaikams. Tvfilmai.lt prisitaiko prie jūsų įpročių ir poreikių, leisdama jums mėgautis televizijos filmais be papildomų pastangų.

TVfilmai.lt yra čia, kad patogiai ir greitai atrastumėte geriausius TV filmus ir animaciją jau dabar! Apsilankykite ir patirkite patogumą!

© 2022 tvfilmai.lt