Letters To Sofija
Metai
2013
Režisierius
Robert Mullan
Aktoriai
Šalis
Lithuania

Filmas: Laiškai Sofijai (2013)

Letters To Sofija

Rokas Zubovas šioje biografinėje romantinėje dramoje vaidina savo prosenelį garsųjį kompozitorių ir tapytoją Mikalojų Konstantiną Čiurlionį. Filme, kupiname nuostabios muzikos, kurią taip pat atlieka R. Zubovas, atskleidžiama M. K. Čiurliono ir Sofijos Kymantaitės meilės istorija, atkurta iš menininko laiškų savo mylimajai, iš biografijos faktų, iš jo minčių su keliomis išgalvotomis interpretacijomis. Mikalojaus Konstantino ir Sofijos pažintis prasideda 1908 metais Rusijos caro kontroliuojamame Vilniuje. Išsilavinusi, turtingoje šeimoje užaugusi, už lietuvišką žodį ir Jono Basanavičiaus idėjas kovojanti Sofija pradedantį menininką sužavi iš pirmo žvilgsnio. Nors ji turi kitą gerbėją, nusprendžia su Mikalojumi keliauti į Sankt Peterburgą. Rusijoje menininkas sulaukia išsvajotos šlovės, pasineria į aukštuomenės gyvenimą ir išduoda Sofiją. Ji įskaudinta grįžta į Vilnių, čia vėl susitinka su rusų pulkininku Nikolajumi, kuris siekia užkariauti Sofiją ir ištremti M. K. Čiurlionį į Sibirą.

null
null

Žiūrėti per TV

Per pastarasias 30 dienų, šis filmas nebuvo transliuotas televizijos eteryje.

Tačiau čia galite rasti panašaus žanro tv filmų programą: Drama

Filmo anonsai

Treileris 1

Filmo Aktoriai

Filmų Kanalai

TVfilmai.lt yra jūsų asmeninis TV filmų gidas, skirtas tiek kompiuteriui, tiek mobiliajam įrenginiui. Ši platforma suteikia tikslią ir nuolat atnaujinamą informaciją apie televizijoje rodomus filmus, leisdama jums lengvai rasti norimus filmų tvarkaraščius su aprašymais, nuotraukomis, aktoriais ir filmų reklaminiais klipais (treileriais).

TVfilmai.lt ne tik pristato populiariausių televizijų programas, tokias kaip TV3, LNK, LRT, BTV, TV3 Film ir kitas, bet ir pasiūlo platų pasirinkimą kitų kanalų. Tai tik maža dalis visos gausybės! Čia rasite įvairiausių žanrų pasirinkimus, pradedant nuo Veiksmo, Trilerių, Dramų, Romnatinių, Komedijų, Fantastinių, Siaubo, Kriminalinių, Animacinių, Tikrais Faktais, ir baigiant Šeimai skirtų filmų. IMDB reitingus ir filmų anonsus bei informaciją apie jų transliavimo laikus.

O svarbiausia – galimybė sukurti asmeninę TV filmų programą pagal savo skonį. Stebėti tik mėgstamų kanalų filmus, nesvarbu, ar tai filmas ar animacija vaikams. Tvfilmai.lt prisitaiko prie jūsų įpročių ir poreikių, leisdama jums mėgautis televizijos filmais be papildomų pastangų.

TVfilmai.lt yra čia, kad patogiai ir greitai atrastumėte geriausius TV filmus ir animaciją jau dabar! Apsilankykite ir patirkite patogumą!

© 2022 tvfilmai.lt