Drop Zone
Metai
1994
Trukmė
1h. 41min.
vidutinio ilgumo
Režisierius
John Badham
Aktoriai
Šalis
United States of America
Amžiaus cenzas
S

Filmas: Išlaipinimo Zona (1994)

Drop Zone

Policininkas Pitas ir jo brolis lėktuvu gabena nusikaltėlį, kompiuterių specialistą, duoti parodymus teisme. Lėktuvą užpuola teroristai. Jie susprogdina dalį lėktuvo ir iššoka su parašiutais, pasiimdami kartu ir kompiuterių genijų. Pitas išsiaiškina, kad veikia nusikaltėlių grupė, kurios nariai planuoja parašiutais nusileisti ant policijos stogų, įsilaužti į vidų ir, prisijungę prie kompiuterinių sistemų, sužinoti visų slaptųjų agentų pavardes ir jas parduoti narkotikų magnatams. Kokių veiksmų imsis policininkas?

Žiūrėti per TV

Per pastarasias 30 dienų, šis filmas nebuvo transliuotas televizijos eteryje.

Tačiau čia galite rasti panašaus žanro tv filmų programą: Veiksmo, Trileris, Nuotykių

Filmo anonsai

Treileris 1

Filmo Aktoriai

Filmų Kanalai

TVfilmai.lt yra jūsų asmeninis TV filmų gidas, skirtas tiek kompiuteriui, tiek mobiliajam įrenginiui. Ši platforma suteikia tikslią ir nuolat atnaujinamą informaciją apie televizijoje rodomus filmus, leisdama jums lengvai rasti norimus filmų tvarkaraščius su aprašymais, nuotraukomis, aktoriais ir filmų reklaminiais klipais (treileriais).

TVfilmai.lt ne tik pristato populiariausių televizijų programas, tokias kaip TV3, LNK, LRT, BTV, TV3 Film ir kitas, bet ir pasiūlo platų pasirinkimą kitų kanalų. Tai tik maža dalis visos gausybės! Čia rasite įvairiausių žanrų pasirinkimus, pradedant nuo Veiksmo, Trilerių, Dramų, Romnatinių, Komedijų, Fantastinių, Siaubo, Kriminalinių, Animacinių, Tikrais Faktais, ir baigiant Šeimai skirtų filmų. IMDB reitingus ir filmų anonsus bei informaciją apie jų transliavimo laikus.

O svarbiausia – galimybė sukurti asmeninę TV filmų programą pagal savo skonį. Stebėti tik mėgstamų kanalų filmus, nesvarbu, ar tai filmas ar animacija vaikams. Tvfilmai.lt prisitaiko prie jūsų įpročių ir poreikių, leisdama jums mėgautis televizijos filmais be papildomų pastangų.

TVfilmai.lt yra čia, kad patogiai ir greitai atrastumėte geriausius TV filmus ir animaciją jau dabar! Apsilankykite ir patirkite patogumą!

© 2022 tvfilmai.lt