Aurore
Metai
2017
Trukmė
1h. 26min.
vidutinio ilgumo
Režisierius
Blandine Lenoir
Aktoriai
Šalis
France

Filmas: 50 Pavasarių (2017)

Aurore

Aurora jau tikrai nugyveno penkiasdešimt pavasarių, bet moteris net nesiruošia apraudoti prabėgusių metų. Nesvarbu, kad ji išsiskyrusi, kad dukros pradeda savarankišką gyvenimą: viena netikėtai pastoja, kita, susipainiojusi meilės ryšiais, lekia paskui išrinktąjį į Airiją. Užeinančios karščio bangos praneša moteriai, kad prasidėjo kitas biologinis etapas. Nebeliko net noro aukotis nemėgstamame darbe. Vieną dieną Aurora sutinka jaunystės meilę ir energija, rodos, grįžta su kaupu. Moteris supranta, kad laikas pamiršti nesėkmes bei tuščias ambicijas ir pradėti džiaugtis gyvenimu. Vienintelė abejonė kamuoja Aurorą: ar tikrai įmanoma viską pradėti iš pradžių? "Moterys, kurioms per 50 metų, kine beveik neegzistuoja. Joms tenka tik antraplaniai vaidmenys arba tokie, kurie baigiasi tragiškai", – sako prancūzų režisierė Blandine Lenoir ir priduria: "Aš, priešingai, norėjau sukurti nepaprastą istoriją apie paprastą moters gyvenimą." Režisierė norėjo, kad visą prieštaringų jausmų amplitudę, kurią išgyvena penkiasdešimties sulaukusi moteris, suvaidintų išskirtinė aktorė. Vaidmuo atiteko garsiai prancūzų aktorei, režisierei ir dainininkei Agnes Jaoui, jau atšventusiai penkiasdešimtmetį. Aktorė filme ne tik atliko pagrindinį vaidmenį, bet ir prisidėjo kuriant scenarijų bei dialogus. Kritikai filmą gyrė už stiprią vaidybą ir režisierės sugebėjimą suderinti rimtumą su lengvu humoru bei šviesiu žvilgsniu į paprastų žmonių gyvenimus. Parodytas tarptautinio Nešvilio kino festivalio konkurse.

Apdovanojimai
1 nominacija

Žiūrėti per TV

Per pastarasias 30 dienų, šis filmas nebuvo transliuotas televizijos eteryje.

Tačiau čia galite rasti panašaus žanro tv filmų programą: Drama, Komedija

Filmo Aktoriai

Filmų Kanalai

TVfilmai.lt yra jūsų asmeninis TV filmų gidas, skirtas tiek kompiuteriui, tiek mobiliajam įrenginiui. Ši platforma suteikia tikslią ir nuolat atnaujinamą informaciją apie televizijoje rodomus filmus, leisdama jums lengvai rasti norimus filmų tvarkaraščius su aprašymais, nuotraukomis, aktoriais ir filmų reklaminiais klipais (treileriais).

TVfilmai.lt ne tik pristato populiariausių televizijų programas, tokias kaip TV3, LNK, LRT, BTV, TV3 Film ir kitas, bet ir pasiūlo platų pasirinkimą kitų kanalų. Tai tik maža dalis visos gausybės! Čia rasite įvairiausių žanrų pasirinkimus, pradedant nuo Veiksmo, Trilerių, Dramų, Romnatinių, Komedijų, Fantastinių, Siaubo, Kriminalinių, Animacinių, Tikrais Faktais, ir baigiant Šeimai skirtų filmų. IMDB reitingus ir filmų anonsus bei informaciją apie jų transliavimo laikus.

O svarbiausia – galimybė sukurti asmeninę TV filmų programą pagal savo skonį. Stebėti tik mėgstamų kanalų filmus, nesvarbu, ar tai filmas ar animacija vaikams. Tvfilmai.lt prisitaiko prie jūsų įpročių ir poreikių, leisdama jums mėgautis televizijos filmais be papildomų pastangų.

TVfilmai.lt yra čia, kad patogiai ir greitai atrastumėte geriausius TV filmus ir animaciją jau dabar! Apsilankykite ir patirkite patogumą!

© 2022 tvfilmai.lt