The Stuff That Dreams Are Made of
Metai
1972
Trukmė
2h. 22min.
ilgas
Režisierius
Alfred Vohrer
Aktoriai
Šalis
Germany

Iš Ko Pagamintos Svajonės (1972)

The Stuff That Dreams Are Made of

Lilė seniai svajojo apie savo įmonę. Mergina Kronvalyje ketina atidaryti tvarios mados studiją. Čia ji susipažįsta su simpatišku audinių prekybos įmonės vadovu Oliveriu. Vyrukas susižavi Lile nuo pat pirmos akimirkos, kai ją išvysta. Deja, tokius pat jausmus merginai pajaučia ir jo brolis Aidanas. Ko imsis Lilė, supratusi, kad broliai konkuruoja? Kieno meilę ji pasirinks? Ar dėl tėvo įmonės konkuruojantys ir dėl vienos moters meilės besivaržantys broliai nesusipyks?

Žiūrėti per TV

Per pastarasias 30 dienų, šis filmas nebuvo transliuotas televizijos eteryje.

Tačiau čia galite rasti panašaus žanro tv filmų programą: Kriminalinis, Trileris

Filmo Aktoriai

Filmų Kanalai

TVfilmai.lt yra jūsų asmeninis TV filmų gidas, skirtas tiek kompiuteriui, tiek mobiliajam įrenginiui. Ši platforma suteikia tikslią ir nuolat atnaujinamą informaciją apie televizijoje rodomus filmus, leisdama jums lengvai rasti norimus filmų tvarkaraščius su aprašymais, nuotraukomis, aktoriais ir filmų reklaminiais klipais (treileriais).

TVfilmai.lt ne tik pristato populiariausių televizijų programas, tokias kaip TV3, LNK, LRT, BTV, TV3 Film ir kitas, bet ir pasiūlo platų pasirinkimą kitų kanalų. Tai tik maža dalis visos gausybės! Čia rasite įvairiausių žanrų pasirinkimus, pradedant nuo Veiksmo, Trilerių, Dramų, Romnatinių, Komedijų, Fantastinių, Siaubo, Kriminalinių, Animacinių, Tikrais Faktais, ir baigiant Šeimai skirtų filmų. IMDB reitingus ir filmų anonsus bei informaciją apie jų transliavimo laikus.

O svarbiausia – galimybė sukurti asmeninę TV filmų programą pagal savo skonį. Stebėti tik mėgstamų kanalų filmus, nesvarbu, ar tai filmas ar animacija vaikams. Tvfilmai.lt prisitaiko prie jūsų įpročių ir poreikių, leisdama jums mėgautis televizijos filmais be papildomų pastangų.

TVfilmai.lt yra čia, kad patogiai ir greitai atrastumėte geriausius TV filmus ir animaciją jau dabar! Apsilankykite ir patirkite patogumą!

© 2022 tvfilmai.lt