Behind Blue Skies
Metai
2010
Trukmė
1h. 50min.
vidutinio ilgumo
Režisierius
Hannes Holm
Aktoriai
Šalis
Sweden

Žmogžudystės Sandhamno Saloje (2010)

Behind Blue Skies

1975 m. Martinas yra paauglys, norintis išsivaduoti iš slogios namų aplinkos, kurią valdo jo alkoholikas tėvas ir ilgai kenčianti motina. Kai Martino draugas Mikas pasiūlo jiems kartu dirbti padavėjais kurorte prie Švedijos krantų, Martinas yra už tai, bet netrukus Mikas randa geresnių dalykų ir Martinas lieka vienas. Gražios kolegės serverio Jenny buvimas yra didžiulė paguoda, tačiau jo nuostabai, gudrus Martinas netrukus pasirenkamas Göstos, trumpalaikio kurorto vadovo, globėju. Gösta aiškiai mėgsta Martiną ir daro jį savo dešine ranka, o tai suteikia Martinui greitą kursą niūrioje gyvenimo pusėje, kai jis sužino, kad Gösta turi daug kitų verslo interesų, kurie ne visi yra teisėti ar etiški.

Apdovanojimai
1 laimėjimas & 1 nominacija

Žiūrėti per TV

Per pastarasias 30 dienų, šis filmas nebuvo transliuotas televizijos eteryje.

Tačiau čia galite rasti panašaus žanro tv filmų programą: Drama

Filmo Aktoriai

Filmų Kanalai

TVfilmai.lt yra jūsų asmeninis TV filmų gidas, skirtas tiek kompiuteriui, tiek mobiliajam įrenginiui. Ši platforma suteikia tikslią ir nuolat atnaujinamą informaciją apie televizijoje rodomus filmus, leisdama jums lengvai rasti norimus filmų tvarkaraščius su aprašymais, nuotraukomis, aktoriais ir filmų reklaminiais klipais (treileriais).

TVfilmai.lt ne tik pristato populiariausių televizijų programas, tokias kaip TV3, LNK, LRT, BTV, TV3 Film ir kitas, bet ir pasiūlo platų pasirinkimą kitų kanalų. Tai tik maža dalis visos gausybės! Čia rasite įvairiausių žanrų pasirinkimus, pradedant nuo Veiksmo, Trilerių, Dramų, Romnatinių, Komedijų, Fantastinių, Siaubo, Kriminalinių, Animacinių, Tikrais Faktais, ir baigiant Šeimai skirtų filmų. IMDB reitingus ir filmų anonsus bei informaciją apie jų transliavimo laikus.

O svarbiausia – galimybė sukurti asmeninę TV filmų programą pagal savo skonį. Stebėti tik mėgstamų kanalų filmus, nesvarbu, ar tai filmas ar animacija vaikams. Tvfilmai.lt prisitaiko prie jūsų įpročių ir poreikių, leisdama jums mėgautis televizijos filmais be papildomų pastangų.

TVfilmai.lt yra čia, kad patogiai ir greitai atrastumėte geriausius TV filmus ir animaciją jau dabar! Apsilankykite ir patirkite patogumą!

© 2022 tvfilmai.lt