Familienfeste - Die Taufe
Metai
2021
Trukmė
1h. 28min.
vidutinio ilgumo
Režisierius
Sebastian Hilger
Aktoriai
Šalis
Germany

Filmas: Šeima Yra šventė (2021)

Familienfeste - Die Taufe

Violos ir Farazo gyvenimas be santuokos liudijimo iki šiol buvo gana patogus. Jie – laiminga pora, kurios santykiuose nei religija, nei tradicijos, nei šeima nevaidina ypatingo vaidmens. Tačiau gimus vaikui viskas staiga pasikeičia. Kilę iš Irano Farazo tėvai prisimena savo šaknis ir užsispiria, kad vaikas būtų apipjaustytas pagal musulmonų papročius. Tačiau Helmrichų šeima mano, kad jų anūkas negali tapti musulmonu, ir, užmiršę toleranciją, kalba tik apie katalikiškas šeimos tradicijas, todėl jiems visiškai aišku, kad berniukas turi būti pakrikštytas. Šeimų užsispyrimas netrukus priverčia jauną porą spręsti dilemą. Visiškai nepasiruošę, jie dabar turi apmąstyti savo pačių tapatybės klausimus. Tai netikėtas rimtas išbandymas jų santykiams, nes ne visuomet galima rasti visiems priimtiną kompromisą.

Žiūrėti per TV

Per pastarasias 30 dienų, šis filmas nebuvo transliuotas televizijos eteryje.

Tačiau čia galite rasti panašaus žanro tv filmų programą: Komedija, Drama, TV Filmas

Filmo Aktoriai

Filmų Kanalai

TVfilmai.lt yra jūsų asmeninis TV filmų gidas, skirtas tiek kompiuteriui, tiek mobiliajam įrenginiui. Ši platforma suteikia tikslią ir nuolat atnaujinamą informaciją apie televizijoje rodomus filmus, leisdama jums lengvai rasti norimus filmų tvarkaraščius su aprašymais, nuotraukomis, aktoriais ir filmų reklaminiais klipais (treileriais).

TVfilmai.lt ne tik pristato populiariausių televizijų programas, tokias kaip TV3, LNK, LRT, BTV, TV3 Film ir kitas, bet ir pasiūlo platų pasirinkimą kitų kanalų. Tai tik maža dalis visos gausybės! Čia rasite įvairiausių žanrų pasirinkimus, pradedant nuo Veiksmo, Trilerių, Dramų, Romnatinių, Komedijų, Fantastinių, Siaubo, Kriminalinių, Animacinių, Tikrais Faktais, ir baigiant Šeimai skirtų filmų. IMDB reitingus ir filmų anonsus bei informaciją apie jų transliavimo laikus.

O svarbiausia – galimybė sukurti asmeninę TV filmų programą pagal savo skonį. Stebėti tik mėgstamų kanalų filmus, nesvarbu, ar tai filmas ar animacija vaikams. Tvfilmai.lt prisitaiko prie jūsų įpročių ir poreikių, leisdama jums mėgautis televizijos filmais be papildomų pastangų.

TVfilmai.lt yra čia, kad patogiai ir greitai atrastumėte geriausius TV filmus ir animaciją jau dabar! Apsilankykite ir patirkite patogumą!

© 2022 tvfilmai.lt