Speed Kills
Metai
2018
Trukmė
1h. 42min.
vidutinio ilgumo
Režisierius
John Luessenhop
Aktoriai
Šalis
Puerto Rico
Amžiaus cenzas
S

Filmas: Žudantis Greitis (2018)

Speed Kills

Greitis. Meilė. Pinigai. Žmogžudystė. Greitaeigių katerių lenktynių čempionas ir multimilijonierius Benas gyvena dvigubą gyvenimą, dėl kurio jam kyla nemalonumų su įstatymais ir narkomafijos bosais. Vaidina Johnas Travolta. Originalus pavadinimas "Speed Kills".

Apdovanojimai
2 laimėjimai

Žiūrėti per TV

Parodytas
Gegužė 21d. antradienis
23:35
Gegužė 20d. pirmadienis
21:00

Filmo anonsai

Treileris 1

Filmo Aktoriai

Filmų Kanalai

TVfilmai.lt yra jūsų asmeninis TV filmų gidas, skirtas tiek kompiuteriui, tiek mobiliajam įrenginiui. Ši platforma suteikia tikslią ir nuolat atnaujinamą informaciją apie televizijoje rodomus filmus, leisdama jums lengvai rasti norimus filmų tvarkaraščius su aprašymais, nuotraukomis, aktoriais ir filmų reklaminiais klipais (treileriais).

TVfilmai.lt ne tik pristato populiariausių televizijų programas, tokias kaip TV3, LNK, LRT, BTV, TV3 Film ir kitas, bet ir pasiūlo platų pasirinkimą kitų kanalų. Tai tik maža dalis visos gausybės! Čia rasite įvairiausių žanrų pasirinkimus, pradedant nuo Veiksmo, Trilerių, Dramų, Romnatinių, Komedijų, Fantastinių, Siaubo, Kriminalinių, Animacinių, Tikrais Faktais, ir baigiant Šeimai skirtų filmų. IMDB reitingus ir filmų anonsus bei informaciją apie jų transliavimo laikus.

O svarbiausia – galimybė sukurti asmeninę TV filmų programą pagal savo skonį. Stebėti tik mėgstamų kanalų filmus, nesvarbu, ar tai filmas ar animacija vaikams. Tvfilmai.lt prisitaiko prie jūsų įpročių ir poreikių, leisdama jums mėgautis televizijos filmais be papildomų pastangų.

TVfilmai.lt yra čia, kad patogiai ir greitai atrastumėte geriausius TV filmus ir animaciją jau dabar! Apsilankykite ir patirkite patogumą!

© 2022 tvfilmai.lt