Outlawed
Metai
2018
Trukmė
1h. 42min.
vidutinio ilgumo
Režisierius
Adam Collins
Aktoriai
Šalis
United Kingdom

Filmas: Už įstatymo Ribų (2018)

Outlawed

Už netinkamą elgesį iš tarnybos atleistas karališkųjų jūrų pajėgų pėstininkas Džeikas O'Neilas stengiasi susidoroti su vidiniais demonais ir gyventi civilio gyvenimą. Kai buvusi mergina Džeidė kreipiasi į jį pagalbos, jis nedvejodamas sutinka. Prieš kurį laiką mirus Džeidės tėvui, mergina buvo įsitikinusi, kad ši mirtis nebuvo natūrali. Dabar Džeidė Džeikui atneša nenuginčijamus įrodymu, kad žudikas vis dar vaikšto laisvėje. Korupcijos ir žmogžudysčių tinklas įpainioja Džeiką nuo pat pirmos tyrimo akimirkos. Ar tiesa bus išaiškinta?

Apdovanojimai
1 nominacija

Žiūrėti per TV

Per pastarasias 30 dienų, šis filmas nebuvo transliuotas televizijos eteryje.

Tačiau čia galite rasti panašaus žanro tv filmų programą: Veiksmo

Filmo anonsai

Treileris 1

Filmo Aktoriai

Filmų Kanalai

TVfilmai.lt yra jūsų asmeninis TV filmų gidas, skirtas tiek kompiuteriui, tiek mobiliajam įrenginiui. Ši platforma suteikia tikslią ir nuolat atnaujinamą informaciją apie televizijoje rodomus filmus, leisdama jums lengvai rasti norimus filmų tvarkaraščius su aprašymais, nuotraukomis, aktoriais ir filmų reklaminiais klipais (treileriais).

TVfilmai.lt ne tik pristato populiariausių televizijų programas, tokias kaip TV3, LNK, LRT, BTV, TV3 Film ir kitas, bet ir pasiūlo platų pasirinkimą kitų kanalų. Tai tik maža dalis visos gausybės! Čia rasite įvairiausių žanrų pasirinkimus, pradedant nuo Veiksmo, Trilerių, Dramų, Romnatinių, Komedijų, Fantastinių, Siaubo, Kriminalinių, Animacinių, Tikrais Faktais, ir baigiant Šeimai skirtų filmų. IMDB reitingus ir filmų anonsus bei informaciją apie jų transliavimo laikus.

O svarbiausia – galimybė sukurti asmeninę TV filmų programą pagal savo skonį. Stebėti tik mėgstamų kanalų filmus, nesvarbu, ar tai filmas ar animacija vaikams. Tvfilmai.lt prisitaiko prie jūsų įpročių ir poreikių, leisdama jums mėgautis televizijos filmais be papildomų pastangų.

TVfilmai.lt yra čia, kad patogiai ir greitai atrastumėte geriausius TV filmus ir animaciją jau dabar! Apsilankykite ir patirkite patogumą!

© 2022 tvfilmai.lt