Aktoriaus James Marshall nuotrauka

James Marshall

1967-01-02 | 57m. | Ožiaragis

Iš Vikipedijos, laisvosios enciklopedijos. Jamesas Marshallas (ūgis 5'10 colių (1,78 m)) yra amerikiečių aktorius, geriausiai žinomas kaip Jameso Hurley vaidmens kultiniame televizijos seriale „Tvin Pyksas“ (1990–1991) ir jo 1992 m. filme „Tvin Pyksas: Ugnis. su manimi ir už PFC Loudeno Downey vaidmenį filme Keletas gerų vyrų. Maršalas gimė James David Greenblatt 1967 m. sausio 2 d. Kvinse, Niujorke. Jo tėvas buvo Radio City Music Hall publicistas, o mama šoko su devintajame dešimtmetyje šeima persikėlė iš Naujojo Džersio į Kaliforniją. Jis pasirodė daugelyje filmų, tarp jų „Cadence“ (1990), „Gladiatorius“ (1992), „Hitai! (1994), Vibrations (1995), All She Ever Wanted (1996), Kriminaliniai reikalai (1997), Futbolo šuo: filmas (1999), Lygiosios sėkmė (2000), Down (2001) ir Alien Lockdown (2004) . Jis taip pat suteikė Kurto balsą vaizdo žaidime „Unlimited Saga“. Marshall yra vedęs aktorę Renee Griffin, su kuria turi du sūnus. 2010 m. vasarą Marshall padavė į teismą farmacijos bendrovę Hoffmann-LaRoche (Roche Holding AG padalinį) dėl 11 mln. Jis teigė, kad patyrė su Accutane susijusius virškinimo trakto sutrikimus, tokius, kad prireikė keturių mėnesių buvimo ligoninėje ir chirurginio gaubtinės žarnos pašalinimo. Jis tikino, kad šios traumos sužlugdė jo aktoriaus karjerą. Žvaigždės Martinas Sheenas (ilgametis šeimos draugas), Brianas Dennehy, Esai Moralesas ir Robas Reineris (Maršalo režisierius filme „Keli geri žmonės“) turėjo liudyti jo vardu. Jo sveikata dabar iš esmės pagerėjo, Marshall pradėjo naują savo karjeros etapą kaip gitaristas, dainų autorius ir įrašų atlikėjas. Aprašymas aukščiau iš Vikipedijos straipsnio Jamesas Marshallas (aktorius), licencijuotas pagal CC-BY-SA, visas bendradarbių sąrašas Vikipedijoje.

Geriausi aktoriaus(-ės) James Marshall filmai

Geri vyrukai
A Few Good Men
1992

Filmų Kanalai

TVfilmai.lt yra jūsų asmeninis TV filmų gidas, skirtas tiek kompiuteriui, tiek mobiliajam įrenginiui. Ši platforma suteikia tikslią ir nuolat atnaujinamą informaciją apie televizijoje rodomus filmus, leisdama jums lengvai rasti norimus filmų tvarkaraščius su aprašymais, nuotraukomis, aktoriais ir filmų reklaminiais klipais (treileriais).

TVfilmai.lt ne tik pristato populiariausių televizijų programas, tokias kaip TV3, LNK, LRT, BTV, TV3 Film ir kitas, bet ir pasiūlo platų pasirinkimą kitų kanalų. Tai tik maža dalis visos gausybės! Čia rasite įvairiausių žanrų pasirinkimus, pradedant nuo Veiksmo, Trilerių, Dramų, Romnatinių, Komedijų, Fantastinių, Siaubo, Kriminalinių, Animacinių, Tikrais Faktais, ir baigiant Šeimai skirtų filmų. IMDB reitingus ir filmų anonsus bei informaciją apie jų transliavimo laikus.

O svarbiausia – galimybė sukurti asmeninę TV filmų programą pagal savo skonį. Stebėti tik mėgstamų kanalų filmus, nesvarbu, ar tai filmas ar animacija vaikams. Tvfilmai.lt prisitaiko prie jūsų įpročių ir poreikių, leisdama jums mėgautis televizijos filmais be papildomų pastangų.

TVfilmai.lt yra čia, kad patogiai ir greitai atrastumėte geriausius TV filmus ir animaciją jau dabar! Apsilankykite ir patirkite patogumą!

© 2022 tvfilmai.lt