Django Unchained
Metai
2012
Trukmė
2h. 45min.
ilgas
Režisierius
Quentin Tarantino
Aktoriai
Šalis
USA
Amžiaus cenzas
N-14

Filmas: Ištrūkęs Džango (2012)

Django Unchained

2012 m. JAV. Vesternas.
Rež. Quentin Tarantino. Vaid.: Samuel L.Jackson, Leonardo diCaprio, Jamie Foxx, Kerry Washington.
Reitingas: N-14

Šią kino meistro Quentino Tarantino juostą įkvėpė 1966-ųjų italų vesternas „Džengo“. Pagal geriausias šio žanro tradicijas kurtame filme skamba Ennio Morricone muzika ir pasirodo visas rinkinys itin mylimų aktorių – Jamie Foxxas, Christophas Waltzas, Leonardo DiCaprio, Kerry Washingtn ir Samuelis L. Jacksonas. Per 130 dienų nufilmuota juosta laimėjo 2 „Oskarus“ ir įsitaisė 58-ojoje IMDB giganto sąrašo vietoje.

O pati istorija – labai intriguojanti. Buvęs stomatologas Kingas Šulcas iš vergovės išlaisvina Džango, kuris yra vienas iš nedaugelio, mačiusių brolius Britlius - su jais dantistas turi senų sąskaitų. Šulcas pažada pilnai išpirkti Džango iš vergovės, jei jis padės nužudyti Britlius. Tačiau pirmiausia kelias juos nuveda į žiauraus plantatoriaus, kuriam priklauso Džango žmona, valdas. Ar Džango išnaudos jam gyvenimo pamėtėtą šansą?

Apdovanojimai
laimėjo 2 oskarams. dar 55 laimėjimai & 158 nominacijos.

Žiūrėti per TV

Parodytas
Gegužė 25d. šeštadienis
23:50

Filmo anonsai

Treileris 1
Treileris 2
Treileris 3

Filmo Aktoriai

Filmų Kanalai

TVfilmai.lt yra jūsų asmeninis TV filmų gidas, skirtas tiek kompiuteriui, tiek mobiliajam įrenginiui. Ši platforma suteikia tikslią ir nuolat atnaujinamą informaciją apie televizijoje rodomus filmus, leisdama jums lengvai rasti norimus filmų tvarkaraščius su aprašymais, nuotraukomis, aktoriais ir filmų reklaminiais klipais (treileriais).

TVfilmai.lt ne tik pristato populiariausių televizijų programas, tokias kaip TV3, LNK, LRT, BTV, TV3 Film ir kitas, bet ir pasiūlo platų pasirinkimą kitų kanalų. Tai tik maža dalis visos gausybės! Čia rasite įvairiausių žanrų pasirinkimus, pradedant nuo Veiksmo, Trilerių, Dramų, Romnatinių, Komedijų, Fantastinių, Siaubo, Kriminalinių, Animacinių, Tikrais Faktais, ir baigiant Šeimai skirtų filmų. IMDB reitingus ir filmų anonsus bei informaciją apie jų transliavimo laikus.

O svarbiausia – galimybė sukurti asmeninę TV filmų programą pagal savo skonį. Stebėti tik mėgstamų kanalų filmus, nesvarbu, ar tai filmas ar animacija vaikams. Tvfilmai.lt prisitaiko prie jūsų įpročių ir poreikių, leisdama jums mėgautis televizijos filmais be papildomų pastangų.

TVfilmai.lt yra čia, kad patogiai ir greitai atrastumėte geriausius TV filmus ir animaciją jau dabar! Apsilankykite ir patirkite patogumą!

© 2022 tvfilmai.lt