Aktoriaus Selma Ergeç nuotrauka

Selma Ergeç

1978-11-01 | 45m. | Skorpionas

(g. 1978 m.), aktorė ir modelis. Ji gimė Bochume, Vokietijoje, kaip vokietės motinos ir turko tėvo dukra. Po trejų metų Vestfalijos Miunsterio Wilhemso universiteto medicinos fakultete jis Hageno universitete baigė psichologijos ir filosofijos laipsnį. Savo profesionalią modelio karjerą ji pradėjo 2000 m. Sakoma, kad ji moka turkiškai, vokiškai, angliškai ir prancūziškai.[Reikia citatos] Ji vaidino Mano personažą filme „Sis ve Gece“.

Geriausi aktoriaus(-ės) Selma Ergeç filmai

Tinklas 2
The Net 2.0
2006

Filmų Kanalai

TVfilmai.lt yra jūsų asmeninis TV filmų gidas, skirtas tiek kompiuteriui, tiek mobiliajam įrenginiui. Ši platforma suteikia tikslią ir nuolat atnaujinamą informaciją apie televizijoje rodomus filmus, leisdama jums lengvai rasti norimus filmų tvarkaraščius su aprašymais, nuotraukomis, aktoriais ir filmų reklaminiais klipais (treileriais).

TVfilmai.lt ne tik pristato populiariausių televizijų programas, tokias kaip TV3, LNK, LRT, BTV, TV3 Film ir kitas, bet ir pasiūlo platų pasirinkimą kitų kanalų. Tai tik maža dalis visos gausybės! Čia rasite įvairiausių žanrų pasirinkimus, pradedant nuo Veiksmo, Trilerių, Dramų, Romnatinių, Komedijų, Fantastinių, Siaubo, Kriminalinių, Animacinių, Tikrais Faktais, ir baigiant Šeimai skirtų filmų. IMDB reitingus ir filmų anonsus bei informaciją apie jų transliavimo laikus.

O svarbiausia – galimybė sukurti asmeninę TV filmų programą pagal savo skonį. Stebėti tik mėgstamų kanalų filmus, nesvarbu, ar tai filmas ar animacija vaikams. Tvfilmai.lt prisitaiko prie jūsų įpročių ir poreikių, leisdama jums mėgautis televizijos filmais be papildomų pastangų.

TVfilmai.lt yra čia, kad patogiai ir greitai atrastumėte geriausius TV filmus ir animaciją jau dabar! Apsilankykite ir patirkite patogumą!

© 2022 tvfilmai.lt