Aktoriaus Sara Stockbridge nuotrauka

Sara Stockbridge

1965-11-14 | 58m. | Skorpionas

Sara Stockbridge (g. Sarah Jane Stockbridge 1965 m. lapkričio 14 d. Woking, Surrey, Anglija) yra Anglijos modelis ir aktorė, kuri devintojo dešimtmečio viduryje ir pabaigoje įgijo tam tikrą aukšto mados žinomumo lygį kaip dizainerės Vivenne Westwood mūza. Išbalinta šviesiaplaukė ir žaliomis akimis ji įkūnijo tuo metu Westwood'o maniją karališkajam stiliui, kuris dažnai buvo matomas aksomo ir tvido karūnoje, pagrįstoje karalienės Elžbietos II dėvimu. Išdykęs „Stockbridge“ požiūris į Marilyn Monroe su išteptais raudonais lūpų dažais, surištais garbanomis plaukais, aptemptais megztiniais ir aukštakulniais buvo viena ikoniškiausių devintojo dešimtmečio pabaigos „išvaizdų“. Ji buvo pavaizduota ant žurnalų „i-d“ ir „Blitz“ viršelių, nors ji niekada nebuvo visiškai įtraukta į labiau paplitusią aukštosios mados pasaulį. Jos modelio karjera nutrūko 1990 m. gimus sūnui Maksai. Ji turi dukrą, vardu Lelu. Jos vaikai turi skirtingus tėvus. Saros tėvas buvo statybos inžinierius. Sara ir jos brolis ankstyvą vaikystę praleido su šeima, gyvendami Trinidade, Bahreine ir Peru, o aštuntojo dešimtmečio pabaigoje grįžo į Vokingą. Sara modeliavosi kaip Tank Girl reklaminių nuotraukų serijai, kad padėtų jai įgyti Tank Girl vaidmenį to paties pavadinimo filme. Nors jai nepavyko gauti vaidmens, pačios nuotraukos tapo gerai žinomos ir kurį laiką buvo matomos ant tokių žurnalų kaip ELLE, Vogue ir The Face viršelių. Britų komedijos filme „U.F.O.“ ji pasirodė kaip nukirpta galva. Filme O Marbella! ji vaidina turtingą verslininko žmoną nuogame Ispanijos kurorte, visiškai kitaip nei ji pati tikina anonsuose. Stockbridge vis dar aktyviai dirba modelių / aktorystės pasaulyje, o neseniai ji grįžo, kad pasirodė Westwood kilimo ir tūpimo takuose bei britų Vogue kaip jos mūza. Pirmasis jos romanas „Plaktukas“ buvo išleistas 2009 m. ir jai buvo sudaryta sutartis parašyti dar vieną knygą. Aprašymas aukščiau iš Vikipedijos straipsnio Sara Stockbridge, licencijuota pagal CC-BY-SA, visas bendradarbių sąrašas Vikipedijoje.

Geriausi aktoriaus(-ės) Sara Stockbridge filmai

Filmų Kanalai

TVfilmai.lt yra jūsų asmeninis TV filmų gidas, skirtas tiek kompiuteriui, tiek mobiliajam įrenginiui. Ši platforma suteikia tikslią ir nuolat atnaujinamą informaciją apie televizijoje rodomus filmus, leisdama jums lengvai rasti norimus filmų tvarkaraščius su aprašymais, nuotraukomis, aktoriais ir filmų reklaminiais klipais (treileriais).

TVfilmai.lt ne tik pristato populiariausių televizijų programas, tokias kaip TV3, LNK, LRT, BTV, TV3 Film ir kitas, bet ir pasiūlo platų pasirinkimą kitų kanalų. Tai tik maža dalis visos gausybės! Čia rasite įvairiausių žanrų pasirinkimus, pradedant nuo Veiksmo, Trilerių, Dramų, Romnatinių, Komedijų, Fantastinių, Siaubo, Kriminalinių, Animacinių, Tikrais Faktais, ir baigiant Šeimai skirtų filmų. IMDB reitingus ir filmų anonsus bei informaciją apie jų transliavimo laikus.

O svarbiausia – galimybė sukurti asmeninę TV filmų programą pagal savo skonį. Stebėti tik mėgstamų kanalų filmus, nesvarbu, ar tai filmas ar animacija vaikams. Tvfilmai.lt prisitaiko prie jūsų įpročių ir poreikių, leisdama jums mėgautis televizijos filmais be papildomų pastangų.

TVfilmai.lt yra čia, kad patogiai ir greitai atrastumėte geriausius TV filmus ir animaciją jau dabar! Apsilankykite ir patirkite patogumą!

© 2022 tvfilmai.lt