Fantastikos žanro TV filmų programa

Kanalai
Periodas:
Šiandien
Rikiavimas:
Pagal eterio laiką
Grupavimas:
Negrupuoti

Fantastikos žanro filmų TV programa, programos archyvas

01:40
Purslai
Splash
1983
07:05
Broliai Grimai
N-14
IMDb 5.9
Broliai Grimai
The Brothers Grimm
2005
07:40
Artūras 3: karas tarp dviejų pasaulių
Arthur 3: The War Of The Two Worlds
2010
09:20
Numylėtieji kaulai
N-14
IMDb 6.6
Numylėtieji kaulai
The Lovely Bones
2009
10:30
Karaliaus vardu. Požemių pasaulio sakmė
N-14
IMDb 3.8
Karaliaus vardu. Požemių pasaulio sakmė
In the Name of the King: A Dungeon Siege Tale
2007
15:00
Paslaptingas sodas
The Secret Garden
2020
15:50
Artūras ir Maltazaro kerštas
Arthur and the Revenge of Maltazard
2009

Filmų Kanalai

TVfilmai.lt yra jūsų asmeninis TV filmų gidas, skirtas tiek kompiuteriui, tiek mobiliajam įrenginiui. Ši platforma suteikia tikslią ir nuolat atnaujinamą informaciją apie televizijoje rodomus filmus, leisdama jums lengvai rasti norimus filmų tvarkaraščius su aprašymais, nuotraukomis, aktoriais ir filmų reklaminiais klipais (treileriais).

TVfilmai.lt ne tik pristato populiariausių televizijų programas, tokias kaip TV3, LNK, LRT, BTV, TV3 Film ir kitas, bet ir pasiūlo platų pasirinkimą kitų kanalų. Tai tik maža dalis visos gausybės! Čia rasite įvairiausių žanrų pasirinkimus, pradedant nuo Veiksmo, Trilerių, Dramų, Romnatinių, Komedijų, Fantastinių, Siaubo, Kriminalinių, Animacinių, Tikrais Faktais, ir baigiant Šeimai skirtų filmų. IMDB reitingus ir filmų anonsus bei informaciją apie jų transliavimo laikus.

O svarbiausia – galimybė sukurti asmeninę TV filmų programą pagal savo skonį. Stebėti tik mėgstamų kanalų filmus, nesvarbu, ar tai filmas ar animacija vaikams. Tvfilmai.lt prisitaiko prie jūsų įpročių ir poreikių, leisdama jums mėgautis televizijos filmais be papildomų pastangų.

TVfilmai.lt yra čia, kad patogiai ir greitai atrastumėte geriausius TV filmus ir animaciją jau dabar! Apsilankykite ir patirkite patogumą!

© 2022 tvfilmai.lt