Aktoriaus Meredith Baxter nuotrauka

Meredith Baxter

1947-06-21 | 76m. | Dvyniai

Iš Vikipedijos, laisvosios enciklopedijos. Meredith Baxter (g. 1947 m. birželio 21 d.), keletą metų taip pat žinoma kaip Meredith Baxter-Birney, yra amerikiečių aktorė ir prodiuserė. Ji žinoma dėl savo vaidmenų, įskaitant tris televizijos serialus: Šeima (1976–1980), ABC televizijos tinklo dramą, Šeimos ryšius (1982–1989), NBC televizijos situacijų komediją ir Daną Vs. (2011 m. iki dabar), situacijų komedija „The Hub“ televizijos tinkle. Aprašymas aukščiau iš Vikipedijos straipsnio Meredith Baxter, licencijuota pagal CC-BY-SA, visas bendradarbių sąrašas Vikipedijoje.

Geriausi aktoriaus(-ės) Meredith Baxter filmai

Žinių filmas
The Onion Movie
2008

Filmų Kanalai

TVfilmai.lt yra jūsų asmeninis TV filmų gidas, skirtas tiek kompiuteriui, tiek mobiliajam įrenginiui. Ši platforma suteikia tikslią ir nuolat atnaujinamą informaciją apie televizijoje rodomus filmus, leisdama jums lengvai rasti norimus filmų tvarkaraščius su aprašymais, nuotraukomis, aktoriais ir filmų reklaminiais klipais (treileriais).

TVfilmai.lt ne tik pristato populiariausių televizijų programas, tokias kaip TV3, LNK, LRT, BTV, TV3 Film ir kitas, bet ir pasiūlo platų pasirinkimą kitų kanalų. Tai tik maža dalis visos gausybės! Čia rasite įvairiausių žanrų pasirinkimus, pradedant nuo Veiksmo, Trilerių, Dramų, Romnatinių, Komedijų, Fantastinių, Siaubo, Kriminalinių, Animacinių, Tikrais Faktais, ir baigiant Šeimai skirtų filmų. IMDB reitingus ir filmų anonsus bei informaciją apie jų transliavimo laikus.

O svarbiausia – galimybė sukurti asmeninę TV filmų programą pagal savo skonį. Stebėti tik mėgstamų kanalų filmus, nesvarbu, ar tai filmas ar animacija vaikams. Tvfilmai.lt prisitaiko prie jūsų įpročių ir poreikių, leisdama jums mėgautis televizijos filmais be papildomų pastangų.

TVfilmai.lt yra čia, kad patogiai ir greitai atrastumėte geriausius TV filmus ir animaciją jau dabar! Apsilankykite ir patirkite patogumą!

© 2022 tvfilmai.lt