Aktoriaus Hryhoriy Hlady nuotrauka

Hryhoriy Hlady

1954-12-04 | 69m. | Šaulys

Grigalius Stepanovyčius Hladis (ukrain. Григорій Степанович Гладій, Hryhoriy Stepanovych Hladiy; g. 1954 m. gruodžio 4 d.) – sovietų ir ukrainiečių aktorius. Nuo 1973 m. jis pasirodė daugiau nei 80 filmų ir televizijos laidų. Jis vaidino filme „Music for December“, kuris buvo rodomas 1995 m. Kanų kino festivalio „Un Certain Regard“ skyriuje. Šaltinis: straipsnis „Gregory Hlady“ iš Vikipedijos anglų kalba, licencijuotas pagal CC-BY-SA 3.0.

Geriausi aktoriaus(-ės) Hryhoriy Hlady filmai

Filmų Kanalai

TVfilmai.lt yra jūsų asmeninis TV filmų gidas, skirtas tiek kompiuteriui, tiek mobiliajam įrenginiui. Ši platforma suteikia tikslią ir nuolat atnaujinamą informaciją apie televizijoje rodomus filmus, leisdama jums lengvai rasti norimus filmų tvarkaraščius su aprašymais, nuotraukomis, aktoriais ir filmų reklaminiais klipais (treileriais).

TVfilmai.lt ne tik pristato populiariausių televizijų programas, tokias kaip TV3, LNK, LRT, BTV, TV3 Film ir kitas, bet ir pasiūlo platų pasirinkimą kitų kanalų. Tai tik maža dalis visos gausybės! Čia rasite įvairiausių žanrų pasirinkimus, pradedant nuo Veiksmo, Trilerių, Dramų, Romnatinių, Komedijų, Fantastinių, Siaubo, Kriminalinių, Animacinių, Tikrais Faktais, ir baigiant Šeimai skirtų filmų. IMDB reitingus ir filmų anonsus bei informaciją apie jų transliavimo laikus.

O svarbiausia – galimybė sukurti asmeninę TV filmų programą pagal savo skonį. Stebėti tik mėgstamų kanalų filmus, nesvarbu, ar tai filmas ar animacija vaikams. Tvfilmai.lt prisitaiko prie jūsų įpročių ir poreikių, leisdama jums mėgautis televizijos filmais be papildomų pastangų.

TVfilmai.lt yra čia, kad patogiai ir greitai atrastumėte geriausius TV filmus ir animaciją jau dabar! Apsilankykite ir patirkite patogumą!

© 2022 tvfilmai.lt